Pamela Spence

theseus demiş ki:
hani artık cok populer oldu ya... ya bulent ortacgılın ankara konserinde 15 milyon ıstediler nerdeyse 3 katı..hani artık kendisini kıro kesimi de dinliyo ya sisir fiyatları...
popüler olmasından kaynaklanıyordur büyük ihtimalle.. ama çok fazla pamelaya 40 ytl ya... acaba katılım sayısı nasıl olcak bu konsere .... :roll: pamela hayranları gider heralde ya da kıro diye hitap ettiklerin :D

deathcontess demiş ki:
iidir iidir ya
hem bnce pameladan önce artunun başarısı yada başarısızlıgı tartışılmalı
cuma akşam ifte artun we de grubunu- diplomatic immunity dinledikten sonra artunun önceki zamanlara nazaran götünün daa da bi çok kalktıgını anladım , bu da demek oluyo ki albüm we sonuc itibariyle pamela başarmış bişiler
gerçi bahsi şahıs her zaman kendıni beenmiş bişiydi ama sonuçta bunun affedilebilir bi yanı war artık o da tevazu göstermesi gerekmeyen we her seyini kendisinin yaptığı sehir rehberi albümü
pamelaya da sadece sarkıları söylemek kalmış galiba
bu durumda pamela kötüdür iidiri neye dayanarak söylicez ki?

demekki insanlar da donem dönem sacmalayabiliolar..puff hatasıs kul olmas :?

gecen yanlıslıkla atv ana hber bultenını ızlerken pamela cıkmıs... motorun ustunde sarkı falan soyluyo abi bi insan populer olmak ıcın bu kadar da kasarmı yav allah akıl fıkır versın her ne kadar atv ana haberlerı magazınden baska bısey vermesede... ;) ;)

hı evet ben bu sabah izledim o karda motor üstüne binmiş istanbul seniş hapsetmiş diodu.. atv haber şeyide biraz salaktı galiba yoldan geçen birine bu kim tanıyor musun diye soruyordu. kim tanımıyor ki pamelayı artık.. ;??

ya naaptınız pamelayı.. 34yaşında kadın. öyle böyle farketmez şu an çok güsel b albüm yapmış durumda ve dinliyoruz daha ne kasıyoruz ki :)
o zmn bu kdr enine boyuna incelersek U2 SOAd fln da dinnemeyelm ermeni ws. türk düşmanı.. fazla derinlere girmeyin bence.. şarkıları güsel..

şu sıralar beni en gıcık eden şey annemin evde "istanbul seni hapsetmiiişş..."diye dolaşması bir de pamela'yı her gördüğünde"yaa bayılıyorum ben buna!!"deyip mutlu olması :(

Geri