Pamela Spence

bence pamelanın konserlerinde çalan elemanlar çok iyi cadı grubunun davulcusu barış ve bassçısı koray...çok iyiler..pamelada iyi ya şu son şarkısı mesela kısık ateşte hoşuma gitti benim :!:

bir kez konserine gitmiştik gitarcısı gerçekten iyi eleman tek başına 2 kişilik çalıyor nerdeyse pamela da blues potansiyeli olan bir vokal guzel şarkıları var güzel insan

şarkısının adını bilmiyorum ama su arabada çektiği klip şarkısı şarkıda demek istemiyorum aslında bence hiç ii değil...dier kasetinde de dinlenecek en fazla 3şarkı vardı ben beğenmiyorum..pamela ablamı

callus demiş ki:
şarkısının adını bilmiyorum ama su arabada çektiği klip şarkısı şarkıda demek istemiyorum aslında bence hiç ii değil...dier kasetinde de dinlenecek en fazla 3şarkı vardı ben beğenmiyorum..pamela ablamı

parçanın adı; "artık bir şeyler yapmak lazım"
ben de pek sevmedim parçayı aslında :s

bi konserinde acayip etkilendigim,knight online daki büyücü kadına benzettigim,son albümüyle beni hayal kırıklıgına sevk eden ama yine de dinledigim kadın...çünkü ask da yoruyor şimdi ama gecer bu duygu haftaya....

Sahnede:
Pamela Spence
Luxus
Zaman: 6 Ekim 2006 Cuma
Mekan: Galatasaray Üniversitesi - Ortaköy - İstanbul
Bilet: Girişte kapının yaınısıra alttaki noktalardan temin edilebilir
Araf - Taksim - İstanbul
Galatasaray Üniversitesi Standı

kendi hakkımda hep olan şüphelerim
bir bir geçiyor artık, seni neden seveyim
geçmiş yıllardan bu yana gelen o "sen"
şimdiki zaman üç renkli bir desen!

seni yerine koyduğum an
insanlık değerleri yerini erkekliğe bırakıyor
seni kendimden ayırdığım an gelen resimler
bir "doğa belgeseli"nin içindeler!

hayat, artık bana da güler
istemesen de, değiştin desen de..
hayat, hep en güçlüyü seçer
istemesem de değiştim desem de, yine..

sevgi dolu bir kalp bir işe yaramaz
"karşılıklı aşk" diye hiçbir şey olmaz
çok, çok açık bir oyunun parçasıyız biz
"güç dengesi"dir aslında tüm ilişkimiz

seni sevmeye kalktığım an
içimdeki yaşam hırsı seni yaşatma hissine yeniliyor
seni gerçekten sevdiğim an gelen resimler
bir "doğa belgeseli"nin içindeler!

hayat, artık bana da güler
istemesen de, değiştin desen de..
hayat, hep en güçlüyü seçer
istemesem de değiştim desem de, yine..

saklıkent konseri gerçekten çok güzeldi.. direc-t adlı grubun içimizdeki bütün enerjiyi alması eğlencemizi biraz etkiledi gerçi.. koray sağolsun sahneden ilettiği enerjisiyle tavan yaptırdı bize :LOL:

beni en çok mutlu edense, bir küçük kadın dı.. etkisinden kurtulamadım hala.. :|

saklıkent konserinde direc-t le nirvana s.l.t.s le coştuk sora audioslave be yourself mp3 üylede coştuk ve yine direc-t in bi kaç şarkısı (tabii kendi besteleri tutmıyınca çaldıkları diğer grupların şarkıları) yla uçtuk sonra pamelanın şarkılarında uyuyarak enerjimizi topladık 00.45 te cehennet çalarken şarkının yarısında alanı terkettik :) :)

axerthus demiş ki:
saklıkent konserinde direc-t le nirvana s.l.t.s le coştuk sora audioslave be yourself mp3 üylede coştuk ve yine direc-t in bi kaç şarkısı (tabii kendi besteleri tutmıyınca çaldıkları diğer grupların şarkıları) yla uçtuk sonra pamelanın şarkılarında uyuyarak enerjimizi topladık 00.45 te cehennet çalarken şarkının yarısında alanı terkettik :) :)

demek cehennet şarkıları bu kadar uyku geitirici bende öyle düşünmüştüm ama alanı terkedecek kadar değil. :LOL:

yahoo groupta yazanlar aynı çünkü ikisinide ben yazdım :)))
ama turktocktakini saat04.45 te yahoo dakini 19.xx da
alanı terkettik yerine konserden ayrılmak zorunda kaldık otobüsü kaçırıp eve yürüyerek gitmemek için yazsaydım keşke uyuduk yerinede dinlendik
hangi şarkısıydı hatırlamıorum ama müthiş bi solosu vardı (yani negatif eleştiri yapmak istemedim )ilk kez orda dinledim neydi gerçekten o şarkısı vaybe pamelaya bak dedim
burdan veya msnden bildiriseniz (şimdi alıma geldi gerçi ama)....

Pamela Spence bu aksam(sanirim:)) Antalya Cumhuriyet Meydani'nda Cumhuriyet Bayrami kutlamalari kapsaminda sahne alacak. Bu tam anlamiyla bir son dakika haberi oldugundan saatle ilgili kesin bir sey soyleyemiyorum. Antalya'dan birileri varsa aramizda belki onlar aydinlatirlar bizi de. Fakat konserle ilgili soyle bir ayrinti var ki o da Artun Erturk'un ulke disinda olmasindan dolayi bu konserde çalamiyor olusu. Onun yerine geçen albumun son konserlerinden hatirlayacaginiz sevgili Gurbuz Barlas konserde Pamela'ya eslik ediyor olacak.

Saygılar

Geri