Gece Yolcuları

bence therionu biraz dinlemeleri lazım bunların senfonik rockla uzaktan yakından alakaları yok ama ülkemizde seçici olmayan herşeyi kabul eden kitle tarafından sevilmelerini normal karşılıyorum

son videoları çıkınca al işte bir taklit video daha dedim. çünkü aynen muse unintended videosundan araklamışlar. hatta biraz daha abartmışlar. üstüne üstlük bir radyo kanalında şarkıyı yayınlamadan önce dj vatandaş bu parçalarını çok beğendim bir de klip çekmişler o da çok güzel olmuş kendilerini tebrik ediyorum dünyada ilkmiş sanıyorum demez mi. ıııııaaaaaaagh !

bunlar şoyle insanların plastik gibi esnediği klibi olan adamlar değilmi ? tek kelimeyle berbatlar insanların iyiliği için bunlar gibileri piyasadan silmek lazım

yener demiş ki:
SHINE zonguldak'ta adam gibi radyo yok dimi?yoksa ben mi yanlis biliyorum.(arada geliyorum zonguldaga ve dinlenecek radyo yok)
zonguldak'ta adam gibi radyo yok ama güzel havalarda (en azından bizim hanenin bulunduğu konumda) radyo eksen ve rock fm kayıtlı benim radyoda onu dinliyorum. işyerinde öyle bir şansım yok ne yazık ki sadece alem fm, radyo tatlıses ve tgrt fm çekiyor :kustum

bu başlığı bu sitede gördüğüme inanamıyorum.daha dün arkadaşla ozze'a geleceklermiş,ne işleri var bu adamların diyorduk.tartışmaya bile değmez bence.bu grup turkrock'ın imajını bozuyor.!..! :twisted: herşeyden önce,adamlar rock yapıyor olsalardı r.t.erdoğan kızının düğünü için onlardan şarkı yapmalarını istemezdi sanırım :D

Kendilerini canlı dinledim. O yıllardaki bar guruplarına göre çok iyiydiler.. Ritm Gitarda uğur, basda Fatih sultan mehmet, bateride apo, vokal de ediz, Solo gitarda ise Bülent Güven gibi güçlü bir isim vardı.

cok ıyı tanımıyorum yayınlanan ıkı klıplerını dınledım dınledıklerımı begendım ama ıstıkrarları var mıdır hep ıyı muzık mı yaparlar pek bı yorum yapamıyorum... :?:

çok paramız olmadığından cağaloğlu yılbaşı festivaline çağıralım dedik....aradık 7milyar istediler...eskiden1milyara çıkıyolarmış...tayyip in kızının düğününde çalınca kendi piyasaları(!) oluşmuş arkadaşların...rezil insanlar....

alcoholicsunflower demiş ki:
çok paramız olmadığından cağaloğlu yılbaşı festivaline çağıralım dedik....aradık 7milyar istediler...eskiden1milyara çıkıyolarmış...tayyip in kızının düğününde çalınca kendi piyasaları(!) oluşmuş arkadaşların...rezil insanlar....

bende dinlemem de "rezil" biraz agir olmadi mi arkadasim? :roll: ;)

mor_edream demiş ki:
alcoholicsunflower demiş ki:

bende dinlemem de "rezil" biraz agir olmadi mi arkadasim? :roll: ;)
ya haklısınız galiba...ama ne yapiyim çok kızmıştım.... :(

Geri