Gece Yolcuları

pessimistic2124 demiş ki:
bu başlığı bu sitede gördüğüme inanamıyorum.daha dün arkadaşla ozze'a geleceklermiş,ne işleri var bu adamların diyorduk.tartışmaya bile değmez bence.bu grup turkrock'ın imajını bozuyor.!..! :twisted: herşeyden önce,adamlar rock yapıyor olsalardı r.t.erdoğan kızının düğünü için onlardan şarkı yapmalarını istemezdi sanırım :D

bende bu kadar dar bakış açısı olan birinin nasıl rock müzik dinlediğine inanamıyorum :!: :!:

Geçenlerde burada konserleri vardı berbattı,ne kadar arabesk abuk subuk parça varsa onları söylediler gelde piyasacı deme bunlara..

AKP nin kapısına hadi hadi...

2000 yılında genc yetenekler muzık yarısmasında rakıbımızdı.muzık bılgılerı fena degıldı.muzık tarzlarından pek hoslanmamıstım ama en onemlısı gıtar calan adam cok lakayıttı.bu adamların su anda zırvede oldugunu dusunuyorum.muzısyenlıgı kaldıracak pozısyonda degıller.sonucta tek sarkı ıle anılacaktır dıye dusunuyorum.yarısmanın bırıncısı ıse ankaradan senkron dıye bu gruptu ve cok ıyılerdı.(ank'lılar belkı bılır)ama onlar da yok pıyasada...

cansu_09 demiş ki:
tam anlamiyla rock olmasada hatta pop'a daha yakin olsada guzel bence..ayrica sevmeyenler bu kadar sert eleştri yapmazsaniz olmaz mi?

Tam anlamıyla Rock'n Roll nedir o zaman? , Pop nedir?

Şunu kesin söyleyebilirim bu adamlar müzikten anlamıyorlar...

Balıkesir e konsere geldiklerinde istemeye istemeye gitmiştim ki korktugum başıma geldi...

Kibariyeden tutunda meyhane şarkılarına kadar söylmedikleri şarkı kalmadı tam bir rezaletti açık konuşuyorum...

Böyle isimlerin Rock çı diye hemen etiketlenmesi beni çok üzüyor açıkçası...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.Türkçe'de 'w' harfi yoktur. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

bence ilk şarkıları iyiydi hatta klip çektikleri şarkıları guzel ama diğerlerini bilmediğim için pek bişey söyleyemem sanırım..ama onlar rock çı diil bence sadece bunu söyliyebilirim

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.Türkçe'de 'w' harfi yoktur. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Mesajım silinmiş... Neyse ben bir daha yazayım o zaman.. Ben bu gruba bir türlü ısınamadım gitti.. Bilimyorum ama rock yaptıklarını da düşünmüyorum. Ama bu benim kendi görüşürüm.. Herkese saygı duyuyorum..

Saygılar

Geri