13. Istanbul Rock Festivali- Demonu Gönder Sahne Senin

D

deep0blue

Geldi Çattı Bir Festival Daha!


İTÜ Rock Kulübünün 25- 29 Nisan tarihlerinde bu sene 13.sünü düzenlediği İstanbul Rock Festivali'nde sahne almak isteyen gruplar için başvurular başlamıştır. Başvurular için grup bilgilerinizle birlikte demonuzu en son 15 Mart 2011 tarihine kadar İTÜ Rock Kulübüne ulaştırmanız gerekmektedir. Demo gönderen gruplar arasından seçici kurulunun seçeceği gruplar sahne almaya hak kazanacaktır.

Sahne almak isteyen gruplar için koşullar şu şekildedir:

· Demoların en geç 15 Mart 2011 tarihine kadar İTÜ Rock Kulübüne ulaştırılması gerekmektedir. Kayıtların gönderilebileceği posta adresi aşağıda belirtilmiştir. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.

· Kayıtlarla birlikte grup elemanlarının ad soyadları, grup hakkında kısa özgeçmiş, gruba ulaşabileceğimiz bir adet e-posta adresi ve telefon numarası gerekmektedir. Bu bilgileri eksik olan demolar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

· Seçici kurul kendi içinde önceden kararlaştırılmış kriterleri olan katılımcılar gibi amatör ruh ve profesyonel yaklaşıma sahip kişilerden oluşmaktadır.

· Beste grupları kesinlikle tercihimizdir.

· Kanal kayıt teknolojisinin yanıltıcılığı dolayısıyla herhangi bir hataya sebebiyet vermemek için hücum kayıtlar seçmelerde öncelikli olacaktır.

· Önemli olan jazz, punk ya da thrash müzik yapılması değil, yapılan müziğin kaliteli olmasıdır. Tarzı yüzünden hiçbir grup sıkıntı çekmemeli, başvurmaktan kaçınmamalıdır.

· Kayıtları bize ulaşan gruplar, kargoda yaşanan aksaklıklara önlem amacı ile bizden e-posta yoluyla kayıtlarının teslim alındığına dair haber alacaklardır. Bu nedenle kendisine e-posta göndermediğimiz grupların kayıtlarını tekrar göndermeleri önemle rica olunur.

· Gönderilen Demo CD'leri, grup seçilse de seçilmese de iade edilmeyecektir.

· Konser performansları 25-29 Nisan 2011'de açıkhavada yapılacaktır.

· Sorularınız için demo@istanbulrockfestivali.com adresini kullanabilirsiniz.

Demolarınızı göndereceğiniz adres:
İTÜ Ayazağa Kampüsü Kültür ve Sanat Birliği Binası Rock Kulübü 34469, Sarıyer/İSTANBUL

Festival resmi sitesi: http://www.istanbulrockfestivali.com/
 
Üst