Türkiye'nin İlk Signature Gitarı: ESP “METOBOY Signature

Ben şahsen gurur duydum.Bence önemli bir olay bizim gitaristlerimizinde böyle büyük markalar içinde signature gitarlarının olması.Alınırmı alınmazmı orası ayrı konu tabi...

üste para verseler kullanmam.metoboy ne amk..zaten adamın kendinide sevmem... yavuz çetin için bi model olabilirdi zamanında yada asım can için

Metin Türkcan'ı bu başarısından dolayı tebrik etmek lazım.

Onun dışında, yukarıda tartışılanların hemen hemen tamamı subjektif, Metin Türkcan'ı ve gitarını seversin veya sevmezsin, gitar senin için pahalıdır, ya da duvarına asmak için 5 tane alırsın...Yukarıda yazmış olanların bir kısmının da başkalarının fikirlerine saygı duymayı ve kendini saygılı ve seviyeli bir şekilde ifade etmeyi acilen öğrenmesi lazım.

biliyorum gerçekten çok deli aletler. ama daha güzel sade tasarımlar yapılabilir bana göre .

Bir kısmı tabi custom shop mantığı.Talebe göre yapılıyor.Kalan kısımdada bence aklına ne eserse onu yapıyor.Yani bence tek problem pembe rengi çok fazla kullanması :) Yoksa bırakalım yapsın adam.Türlü varyasyon deniyor.Ki kendini çok severim gitarlardan evvel.Bilmiyorum o başka bir adam.Tarifde edemiyorum...

Bir kısmı tabi custom shop mantığı.Talebe göre yapılıyor.Kalan kısımdada bence aklına ne eserse onu yapıyor.Yani bence tek problem pembe rengi çok fazla kullanması :) Yoksa bırakalım yapsın adam.Türlü varyasyon deniyor.Ki kendini çok severim gitarlardan evvel.Bilmiyorum o başka bir adam.Tarifde edemiyorum...

benimde en sevdiğim pembe yılanlı bi strat var o :D asım baba çok başka bi adam türkiyeye fazla .ne zaman görsem keyfim yerine geliyor çok acaip bi enerjisi var.sanıldığının aksine virtüöz felan değil o kadar iyi de çalmıyor bana göre, ama en sevdiğin türk gitarist kim deseler tereddütsüz asım baba derim.

Hee işte o gitar benim gitar:D Dedimya başka bir adam anlatamıyorum ama bana böyle samimi ve sıcak geliyor.Dediğin gibi enerji sanırım...

Geri