Doğu Yücel

Zaman 29 mayıs 2004
yer taksim papalion
olay tori amos türk hayranları partisi gece 3 olmuş parti bitmiş ve doğu yücel çıkıp geliyor ee burda tori amos partisi varmış nerede diye :)

küfür değil.. tabiki çoğumuz küfür ediyoruz ama demek istediğim cinsellik kavramları üzerine çok durması... ama diyorum ya kitapları çok güzel...

giggle demiş ki:
küfür değil.. tabiki çoğumuz küfür ediyoruz ama demek istediğim cinsellik kavramları üzerine çok durması... ama diyorum ya kitapları çok güzel...
ohooo siz kankamın böle dediine bkmayın gerektiğinde açar ağzını yumar gözünü hesabı yani
küfür dediğin nedirki :p giggle a göre bunlar boş şeyler ehehehe
dimi kankaaaaaaaaa ;)

cinsellik üstüne diyen kim ya sadece biraz abartı bulmuş.neyse şöyle bir soru sorayım arkadaşlar.düşler kabuslar ve gelecek masallarını okuyan arkadaşlar en beğendiğiniz öykü hangisiydi ve nasıl etkilendiniz.kişisel favorilerim tiyatrodaki hayat, ölü sevgiliye mektup ,bariyer,hayalet geminin ondört delisi,ya ben zaten hepsini beğeniyorum :LOL: sizin en beğendikleriniz hangileri

Sıradan, albenisiz ama gene de düzgün ve nitelikli bir yazar bence. Blue jean' deki yazılarına bazen göz gezdiriyorum. Hayalet kitap da var kıtaplığımda lakin ben pek okumayı düşünmüyorum. Belki biraz önyargılıyım, bazen gelişi güzel sayfalarını çevirdiğimde gözüme güzel yazılar ilişiyor.

İyi bir yazar bence ama çarpıcı, baş döndürücü, etkileyici kesinlikle değil.

Geri