Mustafa Altıoklar

ben o adama mustafa alttanyoklar derim... :twisted: herif kendi adına filim çekmek yerine mikeceği kızlara filim çekiyor...Türksineması mı dediniz beyim bayım hanfendi???

Aynı zamanda Ağır Romanda bazı sahnelerde şiir felan okudu, kendi yazdığı şiirleri okumuştu, hoşuma gitti, geçen gün bidaha seyrettim yine çok beğendim, 10 sene sonra yine seyretsem, yine beğenirim, o film çok şey anlatıyor...
Çoğu arkadaş bunu görmesede...
VI343480IB361_250.jpg

asansör filmi tam olarak bu adamın değil aslında senaryosu bir fransız filminden arak
senaryosu arak lafı hafif kalıyor çünkü bir senaryoyu 2 yönetmene film çekmesi için aynı anda verirseniz ortaya birbirinden çok farklı 2 şey çıkar aynı senaryo olduğu halde
bu adamınki basit bir kopya oluyor sonuçta

bu da onun fikri:) ben tüm okullara karşı olduğum ve faydalılığına inanmadığım herşeyin pratikten geçtiği fikrini benimsediğim için bana ters gelmiyor:) tabi ki o da sizin fikriniz:) saygı duyarım her zaman

valla saygı duymuyorum ben açıkcası
iyi yönetmen olabilirsin ki öyle olduğunu düşünmüyorum ama iyi insan olabilmek ayrı birşeydir.Ha iyi insan nedir kötü insan nedir bunları tartışacak değiliz,ama gereksiz polemiğe giren insanların bazı sorunları,kompleksleri vardır diye düşünüyorum

olabilir tabi ki..piyasa da çok kaliteli olduğuna inandığım bazı kişilerde bazen öyle bir konuşuyorlar ki yuhh diyorum yani çok kişide olabiliyor kompleks.. tabi bu da gözümüzde küçültüyor onları ama m.altıoklar henüz küçülcek bi tavrını görmedim şahsen..seviyorum ben adamı yha:)

Geri