Murat Kekilli ve Yolcuları

coldblack demiş ki:
01 demiş ki:
denoktabenokta demiş ki:
01 haklısın,mesajımı değiştirdim!birini eleştirmeden önce ondan daha iyi bişiler yapmak gerektiğini unuttum!(ama gene de şarkıyı beğenmedim)

Ben seni kastetmemiştim zaten :D

Ben genel hakkında konuştum.

özel hayatıyla gündemde olan,sözde karizmatik ve medyatik insanlar başarılı,müziğiylke gündemde olan insanlarda nedense hep başarısız ve komik oluyorlar.

Türkiyede Rock&Roll un gelişmemesinin sebebi budur,kulağımızla değil gözümüzle dinliyoruz müziği.

Gerçi müzik dinlemeyide bilmiyoruz ya neyse...
ben murat kekilli'ye başarısız demedim, kendi çapında bir başarısı var elbette onun da.. bazı şarkıları gerçekten komik sözlere sahip ayrıca.. ben kulağımla dinliyorum ve kulağım bu sözlerin çoğu saçma sapan diyor vede bu adam medyatik olsa rock'n roll gelişcekmi yani?? gülerim yalnızca.. rock mı yapıyor :?: :p

Tartışma yaratmak istemem ,ama anlaşılan ülkemizdeki müzik endüstrisinden daha önemli müzikten bir habersin :)

ne demek istediğimi anlamamışsın tam tersini anlamışsın ama önemli değil...

Bu ülkede Anadolu Rock formu kabul görüyorsa Murat Kekilli elbette Rock çı. Dahası :D ??

Her albümünde cinselliği önpalana çıkartıp kliplerinde sevişen bir insan değil en azından,kişiliğiylede yaptığı müziklede dolaylı olarak şu piyasadaki birçok Rockçı dan Daha Rock çı...

vazgeçemem ben bu adamın şarkılarında ya...her şarkısının anlatmak istediği şey farklı...o kadar anlamlı ki...hele ayrılık vakti...devam murat... ;)

arkadaslar ayrılık vakti şarkısı biraz kısaltılmış.sarkının asıl yazarı olan nurettin rencberdir.bi de ondan dinleyn derim.ama murat kekilli daha güzel yorumlamış.

Bu akşam ölürüm albümü şu ana kadar dinlediğim en güzel Anadolu rock albümüdür ama sonra çıkardıklarını pek beğenmedim.

@muhalif tamam o album guzeldi,senin dusuncenede saygı duyuyorum ama bence senin daha dinlemediğin çook Anadolu rock albumu var

buarada Murat Kekilli:
Sibel Kekilli ile soyad benzerliğinden dolayı kötü esprilere maruz kalmış bir sanatçıdır :D
geyik bir yana gayet guzel muzik yapıyor arkası sağlam şarkı sozleri hoş ama ne var ki Düş Sokağı Sakinleri'nden ayrılığı coverlaması beni biraz soğuttu ondan.DSS'nin bir şarkısını coverlayacabilecek bi isim gormuyorum ben şu müzik aleminde çunku tarzları farklı soyleyişleri farklı Murat Kekilli'ye sesleniyorum adaş olman cover yapmanı gerektirmez bidaha olmasın. 8)
hakkını yememek lazım son albumdeki eşek gözlüm çok guzel olmuş

ASLIY demiş ki:
vazgeçemem ben bu adamın şarkılarında ya...her şarkısının anlatmak istediği şey farklı...o kadar anlamlı ki...hele ayrılık vakti...devam murat... ;)

sende devam et böle düşünmeye senin gibi düşünenler oldukça murat böle şarkılar yazmaya devam edecektir vayy be bende yanı murat kekilli gibi konuştum görende murat kekilli siteye gelmiş sancak nese hepimiz arkaındayız murta ın..

denoktabenokta demiş ki:
hani anneler der ya,herkese kendi çocuğu güzel diye!

herkese görede kendi sevdiği şarkıcı en iyidir!

bende feridun'u seviyorum,bana göre de en iyisi o!

herkes böyle derse olamz!

İyi de paşam sanane ? Bunlar benim görüşlerim !!!
Sen Feridun seviyorsan, sana göre en iyisi Feridun'sa git oraya yaz mesajını !!!
Bunu burda yazmanın ne anlamı var ???
Biraz mantıklı ol !!!...

01 demiş ki:
Şu forumdaki arkadaşların müzisyenlerin müzikal kimliklerini eleştirmelerine uyuz oluyorum.
Zaten genelde yaşları küçük arkadaşlar.
murat Kekilli bu günlerine emek vererek gelmiş çaba sarfetmiş ve bence hak ettiği yere gelmiştir.
Zaten albümlerini aldığınız vakit,alt yapı olarak çok emek verilmiş çalışmalar.Saygı duymak lazım.
Şu komik bu eğlenceli... ne demek bu?
Bence saygısızlığın arapçasıdır!
Ben de seni tebrik etmek istiyorum..
Demek hala mantıklı düşünenler varmış bu forumda...
Yarası olanlar gocunsunlar lütfen saçma sapan mesajlar göndermeyin !!!
En azından MURAT KEKİLLİ forumunda !!!...

adamın bir röpörtajında ağzından duyduğum birebir konuşması: benim sesin hiç güzel değil nesini beğeniyorlar anlaöıyorum benim yaptığım rock müzikte değil türkiyeye özgü bi müzik. neyin tartışmasını yapıyosunuz anlamıyorum bu adam rock yapmıyor arkadaşlar rock müzik bu değildir yaa...

Boşversene sen !!! Adam tevâzu göstermiş sesim güzel değil demiş !!!
Rock müzik ne onu anlatsana sen bana ??? Elektroyu bas bas bağırtmak mı yoksa deli dana gibi bas bas bağırmak mı ???...

www.murat-kekilli.com

Duyduk duymadık demeyin !!!

Birleşmenin, tek bir çatı altında toplanmanın zamanı geldi de geçiyor !!!
Bundan sonra Murat ve Yolcular'ı yeni mekanında konaklayacak artık...
Gelin ve görün... Herkes sitemize davetlidir ve hiç bi menfaat beklenmeksizin açtığımız siteyi, Allah'ın izniyle hep beraber bi yerlere götüreceğiz...

Unutmayalım ki Murat KEKİLLİ yalnız değildir ve bu efsaneyi de bizler yaşatacağız !!!
Katılımlarınızı bekliyoruz...
Saygılarımızla...
AvarA

İletişim: Musti Kekilli
[email protected]
[email protected]

Murat Kekilli'yle ilgili en son haberler, en son röportajlar, resimler, müzikler ve daha fazlası için...
www.murat-kekilli.com

Bi kanalda dinlemiştim:
-''Benim sesim güzel değil ki insanlar beni niye seviyor anlamıyorum.'' demişti.
Şaşırtmıştı beni :)

Ama gerçekten sesi bazen dayanılmaz oluyor :twisted:

Onun dışında gayet doğal,içten bi insan diye düşünüyorum..Arada bi çıkıyo piyasaya işte başarılar dilerim..

Geri