Red Kit / Lucky Luke

Red kit'in sinema filmi italyanların spagetti westernleri ve trinity serisiyle ünlü Terence Hill in başrölünü oynadığı bir filmi vardır. Vasatta olsa son dönem les daltons faciasından çok daha iyidir.(Red Kit ve daltonlar kim olamaz sorusuna cevap verilmiş gibiydi.)Çizgi filmine gelince çocukken inanılmaz haz duyardım yıllardır oturup izlemedim umarım aynı zevki şu anda alabilirim. Çizgi romanlarına gelince ise hehe para sıkışıklığından televizyonda olmayan çizgiromanları tercih ederdim farklı dünyalar tanımak açısından.

Ayrıca filmin müziği tartışmalarını unutmamak lazım -beng beng eski bölümlerinin müziği -yo yo hayır ...
filmin başında beng beng sonunda ...covboy lu şarkı... aman dikkat iki müziği olduğunu unutmayalım

fleez demiş ki:
Ayrıca filmin müziği tartışmalarını unutmamak lazım -beng beng eski bölümlerinin müziği -yo yo hayır ...
filmin başında beng beng sonunda ...covboy lu şarkı... aman dikkat iki müziği olduğunu unutmayalım

Ama ama.. 3 ayrı versiyon var dikkat ettiysen.
ayrıca adamlar bugün 3 ayrı versiyondan birer bölüm koydular :D
gerçi hepsini e az 20 kere seyretmişizdir ya..
bak mesela birisi seydi.. annesi evleniyordu ya daltonların :D o

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Küçükken izlerdim halada izlerim.Adam gölgesinden bile hızlı...Her bölümü ayrı zevkli ve tekrar izlenebilir hatta istediğin kadar izle yine sıkılmazsın :)

benim ilk aşşkııım :D en sevdiğim çizgi filmm!!! kanal7deki bölümlerinin hepsini oturp izledim bu yaz ben de :) hele bi de şarkısı yok mu çok hoşuma giderdi...o adamın karizmasına bayılıyodumm:p

yırllarca izledim liseye başlayınaca bırakmak zorunda kaldım ama herkez gibi bende bu yaz öğlenleri kanl 7 de izledim bir arada starda sanırım yeniçizim olan bölümleri yayınlanıyordu akşam üstleri geçen sene olması lazım

Hastayım raporluydum 1haftadır,vallahi hayatımı kurtardı.İlaçlarımı almam falan gereken(11.45-13.00) saatte kanal 7'de üstüste iki bölüm veriyorlar herkese tavsiye ederim.Benden önceki yazılarda da belirtilmiş 3 versiyonunu da veriyorlar kanal 7'de.Son versiyonda Red Kit artık iyice "Tanrı"olmuş,mermileri bile havada vuruyor.Ama eski versiyonlarda daha aciz falan daha hoşuma gidiyor :D

Punk: Attitude / Punk Tavrı

Bir Country - Western dinleyicisi olmam bi yana
Red Kit'i hep çok sevmişimdir. Hep seyretmişimdir.
Belki gizemli kişiliğinden dir bilinmez hele çizgi dizi
bitince gün batımına doğru sürdüğü atı ve çalan
şarkı. Daha ne olsun... Süper yaaaaaaa...
314.jpg

bi kere müziklerini henry mancini yapmıştır.sanırım aynı şekilde the godfatherın müzikelrinide kendisi yapmıştır.artık 90 larda yaşamış çocukların aklına kazınmıştır. çocukluğumuzun çizgi filmeleri gerçekten farklı izler taşıyor. son zamanlarda biraz daha teknolojik yapmışlar kahramanımızı eski bölümleri mumla arıyoruz..

Geri