Tarkan Gözübüyük

tarkan gözübüyük bas gitr konsunda birşey diyemem. elbette iyidir... ama çok mu yoksa çok mu kötü orası tartışılır...produktüğüne gelince başarılı birisi.. kişiliğine gelicne bir arkdaşım şahsen bizaat tanışma sanşı buldu...ve anlatığına göre çok sıcakkanlı iyimser bakan birisi olduğu söyledi hatta hakan abinin öyle olduğu söylemişti. ney bence muzikal anlamda bu başlığa gerek yok gibime geliyor

meşhur pentagram gecesi'nde yerini alıp almayacağı merak uyandıran kişi.
"irc'de değilim, foruma yazmıyorum; ben sözlükteyim..." türü bir başlığa dönmüş burası yalnız ;)

işte adamım yaa
ne yapsa harika yapıyo ve ben bir basçı olarak tarkan abimi idolum seçtim..eğer bir albüm tarkan abi tarafından yapılmışsa ve alacak durumum varsa hemen alıyorum...adam rocktan ve metalden anlıyo yaa...yok onun gibisi ;)

arkadaşlar ''tarkan gözübüyük'' gibi bir isim olmasaydı şuan türkiyede rock müzik dinleyen insan sayısı bukadar olmazdı bence....kendisi birçok sanatçı ve grubun albümnde basist, prodüktörlük vb...yapmıştr ve hepsi de kusursuz olmuştr hatta rock tarihine gecen albumler olmuştr... (mor ve ötesi,şebnem ferah,teoman,demir demirkan,ogün sanlısoy ve en önemlisi PENTAGRAM) ona çok büyük bir teşk. borçluyuz....

arkadaşlar ''tarkan gözübüyük'' gibi bir isim olmasaydı şuan türkiyede rock müzik dinleyen insan sayısı bukadar olmazdı bence....kendisi birçok sanatçı ve grubun albümnde basist, prodüktörlük vb...yapmıştr ve hepsi de kusursuz olmuştr hatta rock tarihine gecen albumler olmuştr... (mor ve ötesi,şebnem ferah,teoman,demir demirkan,ogün sanlısoy ve en önemlisi PENTAGRAM) ona çok büyük bir teşk. borçluyuz....

Geri