Serhat

15 yaşında klasik gitar eğitimi alarak müziğe başlayan serhat su sıralar gündemde olan bir isim..Nefes almak zor adlı ilk albümü pop-rock dalında bir eser..Serhat hakkında neler düşünüyosunuz.yazabilirsiniz.......

Adam şarkısı fena olmamış.Zaten Sibel Alaşın şarkısıydı.Son Sigaramı fazla sevmedim...Ama albümü daha dinlemedim...Pop-rock fazla sarmaz beni..Sound sert olsaymıs daha....Adam gençliğinde heavy metal yapmıs ama sonra niye pop-rocka kaymış anlamadım....

bence parça baya değişmiş ,geç anladım o şarkı olduğunu.güzel bir cover.ama adam pop meyilli sanki.
bu arada o klipteki basçının ablak suratına şak diye tokat atasım geliyor.(niyeyse)

Zaten Serhat kendiside diyor.Adam şarkısını bir erkek olarak söylediğini falan...değiştirmeler yapmış..Korlarmı be adam gibi yazıyorda ben değişmiş olduğunu farkedemedim ama...

erinch demiş ki:
mS_pSyCho demiş ki:
adam coverı hoş ama bir erkeğin söylemeside ilginç tabi
Katılıyorum..
Güzelde olmuş ama bilmiyorum albümünü alsam mı acaba bir cover için albüm alınmaz başka şarkısınıda daha dinlemedim bilen varsa aydınlatsın lütfen...
ben dinlemedim ama bir arkadaşım almış baya beğenmiş.pop rock seviyorsan almanda yarar var.beğenmezsende arkadaşımın yalancısıyım bana kızma :)

Eyvallah=)-
Bu arada ikinci klibinide izledim..
Düşündüğümden daha farklı çıktı daha bir soft daha bir melankolin gibi geldi..
Albüm farklı bir albüm sanırım bir bakmak lazım..

ya son sigaramı ben de beğenmedim ve 2. klip sanırım sibel alaş ın söylediği adam ı coverlamış şarkı da düzeltmeler yapmış galiba ama pek anlaşılmıyo sonra klipte komik geldi niyeyse :?

Albümü dün sonunda aldım ve tam anlamıyla test edebildim..12 parçadan 7 si slow denebilir..İlgimi çeken tek şarkı albümün tek coverı olan 'Adam'oldu..Bide Nefes Almak Zor şarkısında 'çekilin etrafımdan nefes almak zor' derken 'çekilin' deyişine koptum..Albüm sonuç olarak vasatla iyi arasında.denenebilir....

Geri