Objektif

Çok iyi bir davulcu olduğuna bir kez daha şahit oldum...

Biz 3 kişi geldik. Benim işim olduğundan dolayı 1 saat kalabildim. Taner abi ne kadar iyi çaldığını konsere gittikten sonra daha iyi anladım :LOL: Ayrıca gerek setupıyla gerek karizmasıyla ünlü davulcular arasına girmeye aday bir isim. Hızla bir marka oluyor. Taner abi bir web siteın olmalı abi. Tebrik ederim Taner abi. Tebrik ederim yüce Objektif elemanları... Sevgilerimle.

:cry: Biz içeri giremedik. Ayrıca arkadaşlar forum o akşam resmen girişde kaldı:( Objektif bir an önce halk konseri yapsa çok iyi olur:( Ama resimler güzel oduğu kadar benim için üzücü oldu. Çünkü oraya gelmeyi ben belkide herkesten çok istiyordum. 2005 Türkiye'sinde bu tarz problemler çok üzücü.
Taneeer :cry: :cry: :cry:

yasemin_yasemin demiş ki:
Saçma sapan sınırlara katılıyorum ama tabi bunlar organizasyon ile ilgilidir :)Nasıl geçti konser anlatsanıza ya :?
sevgiler... :D

Konser gayet güzeldi.cok cok fazla kişinn olmaması ortamı sıcaklaştırdı bikere.sanatcılarla izleyiciler bi adım ötedeydi.Gelmeyenler artık dier konsere tadı yaşıycaklar.tabi halk konserleri olsa caşku aşırı derece artacaktır.kaset cıktıktan sora güzel bi konser bekleriz tabi :LOL:

Geri