Objektif

güven in proğramlarını izlemiyorum bu olay bu kadar tartışılmışken klibin yarıda kesilmesi biraz terbiyesizlik olmuş amaç nedir bilmiyoruz ama bu ülkede bunun yayınlanacağı doğrudürüst bir kanal veya proğram olamaması çok üzücü :(

Selamlar.Birkaç gündür stüdyoya kapanmıştım.O yüzden Forum sayfasına giremedim.Evet o akşam klip yarıda kesildi ve Reklam girdi.Ama çok ilginç Güven ve Aylin'in Tayfası Klipin tamamını içeride seyretmişler.Yani yayın dışarıdan kesilmiş.Güven'le az önce konuştuk .Kendiside klpin kesildiğini benden duydu.Tabi çok üzüldü. Bu akşamki tekrarda tamamını yayınlayacaklarını söyledi. Oluyor böyle şeyler.Yapacak çok şey var daha.O yüzden enerjimizi bu tür aksilikler üzerine yoğunlaştırmayalım.Rock'er kalın ve fikirlerinize sahip çıkın.....Vecdi Yücalan/Objektif...

objektif demiş ki:
Selamlar.Birkaç gündür stüdyoya kapanmıştım.O yüzden Forum sayfasına giremedim.Evet o akşam klip yarıda kesildi ve Reklam girdi.Ama çok ilginç Güven ve Aylin'in Tayfası Klipin tamamını içeride seyretmişler.Yani yayın dışarıdan kesilmiş.Güven'le az önce konuştuk .Kendiside klpin kesildiğini benden duydu.Tabi çok üzüldü. Bu akşamki tekrarda tamamını yayınlayacaklarını söyledi. Oluyor böyle şeyler.Yapacak çok şey var daha.O yüzden enerjimizi bu tür aksilikler üzerine yoğunlaştırmayalım.Rock'er kalın ve fikirlerinize sahip çıkın.....Vecdi Yücalan/Objektif...

Herkese selam. Vecdi abi bu kadarda iyi niyetli olma bence. Ben klibi izlediğimde kısa sanmışdım taki burayo okuyana kadar. Kime yapılırsa yapılsın bu ayıptır,emeye saygısızlıktır, yapılan işe saygısızlıktır! Affedilemez ki 25-Haziran-2006 klip yine yarıda kesildi ve hiçde dediğin gibi tamamen verilmedi Vecdi abicim...

Bu tür konuları anlamakda güçlük çekiyorum!

Klibi izledim Taner muhteşemsin ya 8) 8) 8)
bu arada klip nasıl yarıda kesilebilir ya! yanlış hatırlamıyorsam Vecdi abi bize bu forumda -barışa Konserini birleştirdik ve ortaya 8.5 dakika süren bir Klip-Belgesel çıkarttık.- yazmışdı. Ama bu klip sürsün sürsün en fazla 2-3 dakkika?

Klibi yarıda kesenlere YUH!!!

Klibi yarıda kesenlere YUH!!!

HALK ROCK NEREYE GİDİYOR?!
KLİPLER NEDEN TAM YAYINLANMIYOR?!
BU İŞLER NASIL DÖNÜYOR?!

Dip not: Taner abicim davullar çok sağlam ;) ne kadar sonuna kadar izleyip dinleyememiş olsakda.

objektif demiş ki:

Sevgili Vecdi abicim sen ve ekibin harkuladesiniz.Ancak bazı kendini bilmez insanların sizi yıpratmaları içimi acıtıyor...

önce kendini bilmeden kendinden geçen arkadaşlara bir açıklama yapayım...

"klibi kesenlere yuh", "bu bir komplodur", "terbiyesizlik", "şiddetle kınıyoruz", hani devlet nerde", "yarın taksime siyah çelenk bırakalım"...

arkadaşlar bir klibi en baştan göstermeme niyetimiz varsa niye gösterime sokalım? ruh sağlığınız yerinde mi?... o televizyonun saniyesine kaç lira harcandığından haberiniz yok...

yöneticiler bu zırvaları duysa ne der biliyor musunuz? "bu grup her kimse hakkımızda olumsuz tepki almamıza neden olmasın, lütfen yerine bir metallica klibi koy"

inanın aynen böyle derlerdi... ha ama yok "biz objektifi seviyoruz" numarası yapıp, grubun yakında çıkması planlanan albümünü sabote etmek istiyorsanız bilemem...

diğer tv yöneticileri de gereğinden fazla uzun bir klip editlendi diye bu kadar tepki geliyorsa "sorunlu" izleyiciye bulaşmama adına, grubun yeni klibi geldiğinde tedbirli davranacaktır.

proğramcıların hiçbir görüş belirtme hakkı yok senin dediğine göre abi yaptığın işe saygım var ama senin proğramında sana sormadan bir klibi kesmeleri bana çok saçma geliyor,sen nesin orda kukla mı bu mu yani sözde gençlik kanalı yok bilmem ne kanalının yayın ahlakı yazıklar olsun kınanması gereken varsa dream tv dir , kanalın mail adresini bulup buraya bu konu hakkında tepki mesajı atmanızı öneriyorum

süper bir klip tek kelimeyle muhteşem... parça ayrı güzel, klip ayrı, sololar ayrı, görüntüler ayrı güzel. hepsi birbirlerinin eksiksiz tamamlayıcısı...

alicem007 çok sağol uplod ettiğin için,

Geri