Objektif

eylulmayis demiş ki:
galiba yanlış hatırladım ama aç da olabilir dediğim şarkı doğru...dediğim şarkıyı da mutlaka bilirler eskiler.hani krampındı diycem belki yine yanlış oplur diye buna cesaret edemiyorum...öğret öğret öğret sabretmeyi öğret...yüce tanrım bana güç ver...sabretmeyi öğret bana...neyse herkese sevgilerimle....byes....
Bahsettigin sarki Dikenin Hedef Buyuk albumunden
adida ogret bana zaten ben cok severim
ama o kadar eski bi sarki deil yanlis hatirlamiyosam 98 cikisliydi

Merhaba Vecdi Abi.Nasilsin
hindistan'dan kadikoy'e yarinki konser icin gelebilmeyi isterdim :D
Konserde iyi eglenceler ve bol sans.
donusteki ilk konserinizde gorusmek uzere
sevgiler :)

Sevgili Atak işin boyutu aslında başka.Bize organizeyi yapan şirket afişlerimizi bir türlü yetiştiremedi ve Afiş olmadan Konser olamayacağı için karşılıklı iptal ettik.Gişeye gelenlerede Konserin olmayacağı söylenecekti.Bu yüzden mağdur olanlar varsada bana mail atabilirler.Selamlar..Vecdi

Sağol sevgili Kardeşim benim.Her zaman yanımızda olduğunu biliyorum. Yakında 28-Kasım-Cuma Kadıköy Shaft Club Konserimiz var.Beklerim. :metal

Atakcığım Düğünde Şarkıcı lazımsa gelirim. :LOL: Orada görüşürüz. :LOL: Bu arada arkadaşının Ablasına mutlu bir evlilik dilerim.Kendine iyi bak.Selamlar...Vecdi.. ;)

Vecdi abim çok saol kendisine ileteceğim bu arada keşke siz gelebilseniz abi o düğün havaları falan yandık yaaa :) Neyse abim sende kendine iyi bak bensiz bir konserde size iyi eğlenceler. Saygılar...

Sevgili Atak Konser çok güzel ve kalabalıktı.Şimdi önümüzde Edirne Adres Bar var.Aralık Ayının 15'inde Pazartesi Gecesi.Tüm Edirneli Rocker'ları bekliyoruz.Selamlar ..Vecdi..

vecdi abi! merhabalar.abi albümlerini kendimi bir o duvara bir bu duvara vurarak dinliyorum:)ama konserinize hiç gelemedim,giresundaydım:(şuan eskişehirdeyim sizi ne zaman burada göreceğiz??

Peki Vecdi abi yeni albüm yakında mı? Görünüyor mu? Ayrıca eski albümleri nasıl bulabilirim? Talep gelirse yeniden basmayı düşünüyor musunuz?

Teşekkür ederim ilginizden dolayı.Eskişehir Konser vermeyi düşündüğümüz önemli noktalardan birisi.Mutlaka geleceğiz.Eski albümleri piyasada görüyorum.1.Albüm Tımarlı Hastane ve 2. Albüm Hayal ve Yaşam Uzelli Plak Şirketinden çıkmıştı.3.Albüm Kuşkular Ada Plak 4.Albüm Künye'de TMC'den çıkmıştı.Bulunduğunuz şehirlerde bu bilgileri verirseniz Müzik Mağazaları getirtebilir.Yeni Albümde yakında piyasaya çıkacak. Selamlar...Vecdi..

Sevgili Pepsi Twist geçenlerde Sarıyer de Bardak Barın açılışında Cem Karaca ile verdiğimiz Konsere geldi.Yanında da Babaların Babası Erkin Koray yani onun gerçek Babası .Tabiki Damla Koraydan bahsediyorum.Kendisi Erkin Babanın kızı olmasından kaynaklanan bir takım gensel özelliklerin yanı sıra kendi çabalarıyla çok doğru bir kulağa ve sese sahip olduğunu birlikte olduğumuz bir çok dost toplantılarında bizlere gösterdi.Gurubumuza geri vokallerde katılmak istemesi bana gurur verdi.Kendisine gönderdiğim özel mesajda bunu özellikle belirttim.Birde sevgili Ataktan böyle güzel bir teklif gelince dayanamayıp yazmak istedim.Hepinize çok Teşekkürler .Şu anda bunlar birer iyi niyet gösterisi olsada ileriki zamanlarda doğabilecek her hangi bir nöbet değişiminde bu güzel çağırılarınızı göz ardı etmeyeceğimi tarafımdan sizlere belirtmeden de geçemedim.Sevgiyle kalın.Vecdi Yücalan...

Geri