Af

af....

ilk çıktığı zaman ben daa 12 yaşındaydım; o zamanlar çok sewmiştim; aradan yıllar geçti halen daa çok sewiyorum.... herkes her parçasını sewecek diye bir şey yok; zira senet imzalamıyolar ki "albümü beğeneceksiniz" die...

af: hala "TAŞ GİBİ TAŞ GİBİ TAŞ GİBİ"sin...

albüm hayal ettiğim soundda olmasa da gayet güzel walla; ben beğenedim; beğenmeyen de emeğe saygı duysun en azından...

Af kaldımı artık Asrın tekbaşına yoluna devam etmek istedi ama sadece istemekler kaldı bir türlü istediği çıkışı sağlayamadım.Taş şarkılarını gerçekten beğenerek dinlerdim.
son durumları hakkında fikri olan varmı?

Bildiğim kadarıyla dağıldılar. Asrın Kurtalan Ekspres'teydi en son Ferit de solo bir albüm yaptı. Magazinsel polemiklere falan da girmişlerdi... Ferit, Şehrazat için önüne geleni söylemişti :)

AF İLK ALBÜMÜYLE ÇOK SAÐLAM BİR ETNO ROCK GRUBUYDU FAKAT DAHA SONRA ASRIN GRUPTAN AYRILDI VE GRUPÇA ÇOK KÖTÜ İŞLER YAPTILAR

Eski AF gurubu ve sonrasında Ferit le olan AF grubunu kisyaslamak gerekirse kesinlikle yeni AF grubunu tercih ederim,Asrın duruşuyla da tavırlarıyla da rock'n roll ruhu taşımıyor bence,Kibariye ile düet yapıp her türlü magazin olayına karışan birinin ne kadar o ruha sahip olduğu tartışılır.Yeni Af grubunun 5 mevsim parçası kayda değer bi şarkı,ilk duyduğumda hemen sevmiştim...
ps:Asrın,Kurtalan Ekspres'te Barış Mnço'nun şarkılarını güzel yorumlamıştı yanlış hatırlamıyorsam...

af'ın şuan ne durumda olduğu hakkında hiç bi fikrim yok ama bu adamlar ünlü olmadan öncede kötülerdi.kral tvde çıkan kliplerinde göbek atışlarına hiç deyinmek bile istemiyorum,kusuyodum az kalsın:D

Geri