Oyunculuk

hated demiş ki:
ya aslında konuyla çokd a bi bağlantısı yok ama bi kaç arkadaş kısa film işine sardık..montajıdır zartıdır falanı filanı nası yapılır bilen varsa bana bi ulaşsa ne güzel olurdu...

oyuncu arasaydınız zevkle gelirdim de :D

bu arada cedrix beni trt çağırsın uçarak giderim o başka...

Layne_Staley demiş ki:
Olsun abi... :D
O da birşey...
Senin bu Stockholm işi ne oyunculula mı alakalı?

yok abi benim oyunculuk ile alakalo deil annemle babam iste 8 yil önce bosandiginda annem buraya tasindi bende nerdeyse 4 yil önce buraya annemin yanina tasindim...

Layne_Staley demiş ki:
hmmm anladım...
Enteresan bir yer bence... İskandinav ülkeleri barışçıl olur ama bir Türk için fazla sakin osla gerek...

abi hayat yok burda ya millette sosyal hayat bitmis ben Turkiye ne halt yerse yesin ölurum ben Ankara icin...

Doğrudur, zaten çok temiz yerde, çok düzenli bir yerde, güneşsiz bir yerde bir türk yaşayamaz...

Ama bence orası senin karakter geliştirmen için nemli olmuştur... oyunculuk bakımından...

bu oyunculuk olayi iyice gaza gelmem son iki yildir var yinede Isvec in beni pek etkiledigini sanmiyorum ama baba bende bi istek var öyle gaza gelmis bi durumdayimki sen böyle bisey görmemissin bu sekilde basbakan olmak istesem olurum valla :D :p

Layne_Staley demiş ki:
hated demiş ki:
ya aslında konuyla çokd a bi bağlantısı yok ama bi kaç arkadaş kısa film işine sardık..montajıdır zartıdır falanı filanı nası yapılır bilen varsa bana bi ulaşsa ne güzel olurdu...

oyuncu arasaydınız zevkle gelirdim de :D...

valla abi bak ben istanbulda oturuyorum artık...yazıp bitirince ben sana burdan ya nerden olursa artık yollarım sen de okur karar verirsin..ama ortaya nası bişey çıkar vs. bilmiyorum tabi çünkü daha sadece düşünce aşamasındayız tam da oturmadan teknik problemleri halletmeden başlanmaz heralde çünkü öteki türlü çok kasınç olur..diye düşünmekteyim ben..

CedriX demiş ki:
bu oyunculuk olayi iyice gaza gelmem son iki yildir var yinede Isvec in beni pek etkiledigini sanmiyorum ama baba bende bi istek var öyle gaza gelmis bi durumdayimki sen böyle bisey görmemissin bu sekilde basbakan olmak istesem olurum valla :D :p
kadir gazın alası var burda ya 20 hazirana çok az kaldı ya ben heyecn yaptım sana neler yapıyorum bir anlatsam şaşarsın utanıyorum kendimden ya. gidiyorum gidiyorum gidiyorum bu hafta pasaport işlrini hallediyorum. hayırlısı

chanson demiş ki:
CedriX demiş ki:
kadir gazın alası var burda ya 20 hazirana çok az kaldı ya ben heyecn yaptım sana neler yapıyorum bir anlatsam şaşarsın utanıyorum kendimden ya. gidiyorum gidiyorum gidiyorum bu hafta pasaport işlrini hallediyorum. hayırlısı
'

Bunu görunce daha gecen yaza geldigim gazi hatirladim kendim. Simdi o istegin yerinde yeller esiyor ama yine de buyuk istek var demek ki ben gecen yaz baya bir gaza gelmisim. Insallah basarili olursunda buralardan bir tane fransiz sinemasi guzeli cikaririz :)

oyunculugun bende çok ayrı bi yeri var..belki de tek hayalimdir meslek olarak istedigim..bi ara drama-diksiyon dersi aldım hatta bi oyun sahnelicektik ama adamın yavsaklıgı yüzünden vazgectim...hala istiorum...tiyatro özellikle...zor bir meslek bir aylık egitim sürecinde anladım bunu ama ben zoru severim:)çalışıp bi şekilde konservatuvar sınavlarına girmek istiorum...tek hayalimin peşini bırakmıcam...bu sene konservatuvar sınavlarına giricektim anadolu üniversitesinin ama bazı şeylerden dolayı olmadı katılamadım sınava..

buzlukola demiş ki:
bense okuldaki drama dersinden nasıl ederim de kaçarım diye plânlar bile yapmaktayım :]
abi sen konservatuvardamısın?ya öyleyse çok şanslısın gerçekten inan şuan tek hayalimdir konservatuvar!!!!ama derslerden kaçtıgına göre istedigin şey bu diilmi?belki ondan sevmio olabilirsin yoksa zor oluşu mu??bilmiom ama.. :roll:

tutkuyla bağlanmayan yapamaz yapsa da ii yapamaz zordur çok zordur hem de ben bu yıl konservatuvar tiyatro bölümüne başlıorum bakalım işte daha açılmadı okulum 12 yaşımda ilk sahneye çıktığımda karar vermştim o günden sonra da bir an olsun fikrim değişmdi alternatif bişey bile düşünmedim öle işte

talena demiş ki:
tutkuyla bağlanmayan yapamaz yapsa da ii yapamaz zordur çok zordur hem de ben bu yıl konservatuvar tiyatro bölümüne başlıorum bakalım işte daha açılmadı okulum 12 yaşımda ilk sahneye çıktığımda karar vermştim o günden sonra da bir an olsun fikrim değişmdi alternatif bişey bile düşünmedim öle işte
benim de yıllardır aklımda olan ve yapmayı istedigim tek şey..evet biliyorum zor hatta çok zor ama önemli olan zoru başarmak degilmidir zaten..vazgeçemeyecegim bende...hangi üniversite?kontenjanlar da çok sınırlı biliyorum 15 falan galiba gerçi üniversiteye göre degişir..sizin okulun kontenjanı kaçtı..

Başlık bi hayli eski ama umarım cevap yazılır burdaki tiyatro sever arkadaşlar tarafından...Bende 4 yıldır okul tiyatrosunda oynamaktayım ve oyunculuk mükemmel bişey amatörde olsa yapmak çok zevkli ve bu işi profesyonelliğe dökmek istiyorum konservatuar sınavlarına girip ordan ilerlemek istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri olursa çok memnun kalırım...Sınavda ne tür sorular soruluyo nelere çalışmam gerek vb şeylerde yardımcı olmanızı bekliyorum üstadlar...

:D ben girdim sınavlara kazanamadım. oyunculuk sınavlarında önemli olan oyunculuğunu gerisi çoğu zaman faso fiso ( tabi girdiğin yer anadolu üni. değilse :D ) zaten ilk sınavın sahne sınavı oluyo orda da kendi hazırladığın parçaları oynuyosun. öle kitap açıp çalışmanı gerektirecek bişe yok. haa bide girmeden önce bi kulak eğitimi alabilirsen iyi olur. çünkü sahne sınavından başka kulak, ritim ve dans sınavlarında var.

Geri