TC Electronic M300

Merhabalar,

Çeşitli forumlarda oldukça zaman harcadım bütçeme en uygun effect processoru M300. İhtiyacım kaliteli reverb ve delayler eh tabi modulation effectleri olması da göz çıkarmıyor :) Galiba çünkü tek bi sorun var, bu konuda herkesin yorumu birbiriyle çelişiyor.

Sahnede gitar için kullanmayı düşünüyorum. Fakat bazıları yorumlarında preset geçişlerinde oldukça büyük bir gecikmeden bahsediyor. Gitar çalanlar bu ms lik gecikmelerin ne demek olduğunu iyi bilirler.

:?: M300e sahip olanlar ya da bi şekilde kullanmış olanlar deneyimlerini paylaşabilirler mi? Ayrıca preset geçişlerindeki gecikmeyi ms cinsinden yazabilirseniz çok mutlu ediceksiniz beni

Saygılarımla,

Ben kullanmadım ama Tc Elektronic bahsettiğin konularda oldukça başarılı, ayrıca müşterileriylede oldukça ilgililer.

[email protected] e-mail adresine veya www.tcsupport.tc adresine istediğin soruyu yöneltebilirsin.

Zaten kullanıcıların bu latency yi ms olarak saptamaları çokda mümkün değil herhalde, en iyi adamlar cevap verir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler Saga,

Gerçekten de oldukça iyi hazırlanmış bi support siteleri var. 1 gün sonra hemen cevap geldi.

Aldığım cevap aynen; "I believe the delay between preset is 1 to 2 ms. In my opinion that is unacceptable for live usage. Not really a problem in the studio."

Gerçi uanacceptable diyor ama bence o kadar da mühim değil

Geri