King Bees

su ankara piyasasında gerçekten güzel çalan blues yapan hissederek yapan nefisdi kısacası nerdeler bende bilmiyrum umarım gelip ankarada gene calarlar

en son izlediğimde davulda nusret gürs vardı ve ankara hardrock cafe'de çalıyorlardı yani baya olmuş izlemeyeli...kamil erdem de artık istanbulda olduğundan galiba artık ortalarda olmasa gerek

Boraydı sanırım gitar vokal yapan elemanın adı,benim için bbking bile çalmıştı helal adama yav:)kasetleri yok sanırım keşke olsa ama

işte müzik bu adamlar müzik yapıyo( biraz önce kekillinin formundaydıda adama iyi müzik yapıyo diyenler var kafayı yicem ya)

yaş ortalaması 50 ve kamil erdem albümü olan bir insandır...yıllarca bilkent müzik ve sahne san. fak. de eğitim vermiş,şu an içerisinde bulunduğumuz sitenin ne kadar ciddi kuralları olsa da "amatör" adı geçen herhangi bir bölüme koyulamayacak adamlardır...duygusal bir davranış belki,ama babam yaşındalar ve yaptıkları müzik tarzı öyle her geçen gün albümlerle süslenecek duruma gelemedi güzel türkiyemde...ayrıca yanlış hatırlamıyorsam janusz szprot,sibel köse gibi isimlerle de birlikte çoook çalışmışlardır...
tanımayanların başlığa yazı yazmış olması,tanınmadıklarını göstermez,bir zamanlar ankara'da yaptıkları işlerle efsane olmuşlardır

Geçenlerde King Bees ne oldu diye arakdaşın biriyle konuşuyorduk...Cidden çok iyilerdi...5-6 sene önce barları kasıp kavururlardı (benim o zamanlar tnaışma fırsatım oldu).Sanırım Ankara'da değiller artık...Bence de amatör kısımda olmasınlar...

king bees tam bir performans grubudur, izlemeyeli cook uzun zaman oldu belki dagilmislardir ama amator gruplarla ayni konuma konulmalari cok komik, illa album mu yani profesyonellik simgesi, peh..

nasıl yani? bunu duygusal olarak algılayıpda değişik biryerlere çekmicem amatör ve profesyonel ne demek onu söyleyin o zaman? bu işten para kazanmakmı?tanınmış olmakmı?kaset çıkarmakmı?nedir sizin "turcrock sitesinin" profesyonel anlayışı?king bees ankarada oldukça tanınan aynı zmanda belkide en iyi parayı kazanan bir grup ayrıca kasetlerinin olup olmadığınıda kimse bilemez illaki kral a yada diğer müzik kanallarınamı çıkmak gerkiyor kasetin promosyonuna göremi bu katogori oluşuyor?lütfen bir cevap!!!ki o kadar saçma sapan isim dururken orlarda

Amatör Gruplar forumunda bir sürü yarı profesyonel grupta var (yani albümü olmayan ancak bu işten para kazanan ) . Çokta kaliteli gruplar . King Bees'de bunlardan birtanesi .
Amatör Gruplar forumuyla Turk Rock forumunun arasındaki fark Türk Rock forumunda Bandrollü Albümü olan sanatçıların bulunmasıdır. Yoksa burdaki insanların profesyonelliklerine diyeceğimiz yok .

Özledim ben de bu adamları. Olgun blues tarzlarını dinlemek için zottirik limona giderdim hatta zamanında. Takım elbise de ayrı bir tat katardı hani.

cyberknight demiş ki:
Geçenlerde King Bees ne oldu diye arakdaşın biriyle konuşuyorduk...Cidden çok iyilerdi...5-6 sene önce barları kasıp kavururlardı (benim o zamanlar tnaışma fırsatım oldu).Sanırım Ankara'da değiller artık...Bence de amatör kısımda olmasınlar...

golge pub da haftaicleri cikiyorlar
sanırım carsamba
bi bak istersen

Başlığın burada olmaması gerektiğine inanıyorum. Sonuçta amatör rock forumu, grupların kendilerini tanıttıkları; dinleyicileri ile iletişim kurdukları bir yer. Ve anladığım kadarıyla bu grubun herhangi bir üyesi forumda değil. Aktif durumda da değiller galiba. Kamil Erdem'in A Tale Of Bass adında bandrollü ve de süper bir albümü mevcuttur.

Geri