Deus-ex Machina

Peki yapayım.Bunu bascının istemesi çok iyi olmuş.Bascı kardeş helal olsun süper.Anathema çaldınız çok heycanlandım kendi adıma. Master da da aynı heyecanı yaşadım..Abi beklemiyodum bu kadar iyi olmanızı hiç tanımıyodum.Belki de ondan çok iyi geldi.Ama herkes coştu benim gördüğüm kadarıyla.Ee deprem abiye güvenmek lazım.
Vokal cok iyiydi.Ya tek gitar bir çok şarkıyı nasıl götürdünüz hayretler içerisinde beğendim.Bizim iki gitarla yapamadığımızı yapıyo gitaristiniz.Ya ben niye çok beğendim?kendimi kaybettim arkadaşlar cok pardon.benim fikirerim abartı olabilir.Sıcağı sıcağına yazıyorum.Gelmişken bi daha cıkarsanız ankara da sevinirim

Valla ben zaten hep ankaradayım ama gitaristimiz ve davulcumuz burda değiller..Onların da işleri yağun şu sıra..Zaten yarın dönüyor onlar...Bu arada saol yorumların için...Ankara böyle sanırım çevresi olan adam müzisyen sayılıyor...Çok teşekkürler tekrar...

Geldiginiz için çok teşekkürler eglenceli ve güzel bir konserdi severek dinledim, hepinize ilerde başarılar diliyorum...
önümüzdeki konserlerde görüşmek üzere...
saygılar...

Abi tek kelimeyle süperdiniz. 9/10 yani. Ben bu kadar beklemiyodum. Konserin üstünden de 2-3 gün geçti. Olayın heyecanıyla yazılmış bi yazı diil bu. Bi kere grup sadece müzik için bir arada değil, bi dostluk kardeşlik var ve bunun sahneye yansıması enfes. Adamlar ölümüne rahat ve cool takılmaya çalışan seyirciyi bile gevşetebilcek bi potansiyelleri var. Vokalin deli tavırları izlenmeye değer, sesi için bişe yazmıyorum bile. Dinleyin ağlayın :D Bass'ın konserdeki solosunu dinleseydiniz benim gibi hiç bi yorum yapmadan susardınız :D Elektro zaten master of puppets şarkısında beni kitlemiş şahsiyet. Şarkı boyunca kaç kere gözgöze geldik. Yüzümdeki ifadeyi o gördü yani :D Davul da yardırdı maşallah. Maşallah valla grupta her şey rayında. Umarım böyle gider. Size bi saklıkent performansı yakışır beyler. Bikaç aya orda da görcez sizi. Grup elemanlarına: Olm Ankara'ya gelince beni de çaarın. Özlerim ben. Ağlatmayın beni buralarda :D

OO:) Çağırmazmıyız yahu...Çok saol Alpercim konserin kayıtları çıkıyor veririm sana tekrar tekrar izler ah çekersin artık:p Neyse umarım Saklıkent te görüşürüz..;)

Abi millet bunu tekrarlayalim:) Valaa ben cok eglendim... ankarada olmak ve calmak guzeldi... Bu arada yukarıdaki yorumları okudum... Cok hosuma gitti:)) Guzel yorumlarınız için tesekkurler!!!

Valla ne diyim?? Cok guzel 3 gun geçirdim ankarada... Umarım yine böyle organizasyonlar olur.. Ve yine bizi cagırırlar ve bizde yine geliriz:))

hayde bakalım ankarada görüşmek üzere...

slm

eminn solosu su ana kadar gorduuum en kral canlı sololardan bırıydı grup elemanları zaten muhtesem hepinize basarlilar mdiliorum insallah kaset veya cdnizi de dinnerız

İnsallah dinlersin:) Ama bence o işe daha zamanımız var gibi geliyor bana.. Ama tabi bu işin zamanı olmuyor bakmıssın 5 aya kadar yaparız bişeyler:))) Neyse sizler bizi desteklediğiniz sürece mutlaka bişeyler olucaktır...

Bizden ayrılmayın:))) muahahahaha

Reklam öncesi gibi oldu!!!

Geri