Pedal Adaptöründeki Sorun Ve Pedalımın Ses Kısıklığı

arkadaşlar benim 9 adet pedalım var ve bunları adaptörle kulanıyorum genelde fişten çekik oluyor kulanmadığım zamanlar ama adaptörü ilk taktığımda setupımdaki pedallar sıralamada tek sayı olanlar yani 1. 3. 5. ve 7. pedal aktif hale geliyor yerlerini değiştiriyorum gene onlar oluyor bu sefer güç kaynaklarını değiştiriyorum gene aynı çalışıyor neden böle bişey yapıyor bunlar ...

elimde birde drive pedalı var ve bu pedalın sesinin kısık oldunu düşünüyorum ses sonda olmasona rağmen istedim kadar ses geliyor diğer pedallarımdan sesi kısık geiyor mecbur bende dierlerini kısmak zorunda kalıyorum . sizce neden böyle bişey olabilir ?​

Kullandığın amfi, pedallar, adaptör nedir detaylı bilgi verirsen yardımcı olabiliriz. Diğer pedallarından sesinin düşük olması dediğin drive pedalını açınca ses mi düşüyor, nasıl karşılaştırdın başka bir pedalla ?

arkadaşlar benim 9 adet pedalım var ve bunları adaptörle kulanıyorum genelde fişten çekik oluyor kulanmadığım zamanlar ama adaptörü ilk taktığımda setupımdaki pedallar sıralamada tek sayı olanlar yani 1. 3. 5. ve 7. pedal aktif hale geliyor yerlerini değiştiriyorum gene onlar oluyor bu sefer güç kaynaklarını değiştiriyorum gene aynı çalışıyor neden böle bişey yapıyor bunlar ...

Bazı pedalları aktive etmek adaptörü takıp sonra üstlerine basmak icab eder ama bazıları da adaptörü fişe taktığın anda çalışmaya başlar. Bu durumu kafana fazla takma, bazı markaların, modellerin özelliğidir budur. Bendeki DOD delay ve Classic Tube pedallar da adaptörü fişe takınca çalışmaya başlıyorlar.

Geri