Alien vs Predator

Afişi odamı süslemeye devam etmektedir filmin modası geçmiş olsada..İkinci çıkacaksa eğer merakla beklemekteyim..Filmde tek saçma gelen nokta predator'unmüydü yoksa alien'a mı aitti bilmiyorumda onun kanını vücuduna sürüp kendisini predator'larden yana olduğunu onlara ispatlamaya çalışmasıydı o kadının..Tabii bundan sonra Predator'un ona silah yaparken yardımcı olması beni dahada güldürdü..Sonuçta bir kere daha alien'lar cehennimin dibini boyladılar..(Daha doğrusu buz denizinin içine)..Bu filmin ikinciside kesin buzdenizinden başlar..Buzdenizine düşen Alien'ın akıbeti hakkında hiçbirimiz hiçbirşey bilmiyoruz çünkü :LOL: :LOL:

bence kadın,filmin sonunda predator artist artist gezegenine dönerken "kulun kölen olam ben de geleyim sizin ellere" diye bacağına yapışmalıydı...hazır avcı da olmuşsun artık,çentiğin de var,n'apcaksın dünyada?kesmez artık buralar...
:roll: 8O :)

en sevdiğim iki sinema karakterini aynı filmde görmek beni çok heycanlandırdı:)ilkini sanırım 18 defa falan izledim.daha güzel olabilirmiş ama yine zevkle izledim yani:)requiem'den umutluyum,umarım hefesimizi kursamızda bırakacak bi film olmamıştır

eveeeet. ilk film tam bir fiyasko.neden?? çünkü gayet dandirik bir senaryoyla iş kotarmaya çalışmılar.haa ama alienlerin predatörlerle kağıştıkları sahnelere diyecek yok.

şimdiii gelelim ikinci filme.ilk fimin dandirik olması film şirketini akıllandırmış olacakki ben bu filmi epey bir merakla bekliyorum.green banner'dan,red banner'a kadar hemen bütün fragmanlarını izledim.bu filmde işin içine marinelerde giriyor ki ortalık tam toz duman.senaryoyu gayet mantklı hale getirmişler.fragmanlar etkileyici.

sanırım bu film ilkinden daha çok ses getirecek.

Geri