Roulette (Alternatif) - Ankara

OO yorumlarini bize ileten herkese tesekkurler. Ya benim allahin Beyrutunda ne isim var yaaaaaaaaaa :( off off hayat zor, grubumun konserine cikamiorm yaa, wah halime. Neyse beyler size guvenim sonsz! Gosterin herkese roulette neymis okmi? Bide konserde bestelerimizden calicaksnz dimi? ne biliim so alone fln calin ya, cok diilde bir tane en az calin beyler. Millet bir tane de roulette parcasi duysn yaw! Bide konseri kameraya cekmeyi unutmayin walla bozusrz haa, cekin bi kasete banada yollayin. Goriiim bi ortaya cikan isi, mertcoyu Hepinize basarilar beyler!! GRUBUMUZU BU ILK KONSERINDE YANNIZ BIRAKMAYN!!!! HERKES EKIM SONU BIZIZE!!! Sevgiler, saygilar...

yunus!

Eyvallah yunus ankarada olmaman bizi çok üzüyor fakat merak etme güzel konser olacak! Bestelerden 3 tane çalacağız fakat prensip meselesi forumda yayınlayamam playlist i!!!sana özel mesajla yada msn'den ulaştırırım ok?

Video ya çekme konusuna gelince saolsun Göxun bizi çekecek ayrıca Biziz'de görevlilerinden kameraya çeken birisi de varmış konseri (full-time) Merak etme kargo ile eline ulaştıracam kaseti :p

Gözün arkada kalmasın koçum RouLette kendini belli edecek ;)

yunuscuummmm nbr ben goxunn... ilk konserde senide cok gormek isterdik ama kismet deiilms saglik olsun bi dahaki sefere artik cnm.. goruntuler eline mutlaka ulasir ben cekcem orda onlari ztnn

burakcimmm o kdr yazdik ama tinlamadinnn...acisini pis cikarcam haberin olsunn....

hepinizi optummm

Olurmu cnmsın benm senin ve herkesin mesajlarını dikkate alıyorum. Tınlamamak ne demek bi girdim foruma senin yazının arkasından 4-5 tane yazı gelmiş yetişemedm göxuncm pardon!

:seytan Acısını cıkar bakalm yarn okulda grüşürz :twisted:

Ulan lübnan prensesi gelirim oraya ona göre haaaaaaaaaa! :) Neyse çok b..ka sardı konu deiştirmekte fayda var yunuscum sana katılıyorum

saygılar...

yunuscum burakcimmm ikinizide cok seviorm aramizda yavsama kelimsesi olamas cunku ztn hepimiz yillardir arkadasizz ve daha cok uzun surelerde oyle olcak hatta isallah burakla ayni unive ve ayni bolume gitcezzz :D
yunus senide cok ozlediimi unutma opttm

yaaa konseri cok merk ediorm we sabırsızlıkla beklıorm!!! ayrıca basarılar dılerım konserde mutlaka gelcem we herkesın gelmesi lasım bence kacmaz cnk...Ayrıca ben ankara üniversitesinin basket takımındayım yrn saat 7 de TELEKOMLA cok onemlı lı bır macım war..herkesı beklıorm..MEB spor salonunda beşevlerde..Gelebılen gelsın..

ayrıca ben de grubun menejeri olarak onları desteklıormm..we sonuna kadar yanlarındayımm...Lütfen sızde bu gruba destek cıkın we konsere gelin..KAÇMAZ bu konser!!!

M.Ali gruptan ılerkı zamanlarda deısıklıkler gorebılecekmıyızz acaba konserden sora yenı bı kayıt yada demo??

Kaancm burasi bir muzik sitesi karistirma simdi basketi fln :) hehe nese bencede bu konseri kacirmayn! ben kaciriom o bana yetio bide siz kacirmayn sakn.. Mutlaka gsl olucaktr ben grubuma guveniorn. 24 ekimde HERKES bizize!!!!

Sevgili ROULETTE;

24 Ekim pazar günü BİZİZ'de SÜRGÜN grubu sahne alacaktır... bunun dışında ilk görüşmelere göre POKERHEAD ve ROULETTE grupları da SAHNE alacakmış.... Haberiniz olsun Bir ara gidip Görüşün...

Kendinize iyi bakın...
ps: HALA CDnizi BEKLEMEKTEYİm....

THE "CRUEL END" 8)

3ekim pazar (yarın) Bizide POKERHAD KONSERİ. Hepinizi bekliyoruz, bize de dün söylendi zaten olay tam kesin deil sanırım... 3 EKİM PAZAR BİZİZ...

Geri