tim burton

Stanley Kubrick...

Ama öylesine aklımıza gelen şeyleri alakasız topiclere yazmasak daha iyi olur değil mi? Ben de şu anda bira içiyorum mesela, hiç yazıyor muyum? Şaka bi yana bulup izle A Clockwork Orange'ı mutlaka...

Ah Batman 1 ah, bu kadar mı başarılı olunur...

çok severim kendisini hep beni mutlu etmiştir izlediim animasyonları ve filmleri film afişleride çok ii oluo nası bi insan yaaa çok seviyorum çoook

tim burton ve jonny depp ikilisi yine iş başında

jonny depp şimdide tim burtonun stop-motion animasyonu The Corpse Bride da bu sefer görüntüsü diil sesiyle ön plana çıkıomuş animasyon ekim 2005 te sinemalardaymışş sevenlere duyurulur kaçırmamak lazım :)

tim burton çok iyidir. vincent'in türkçe altyazısı olan var mı? kendimce çevirdim ama çevirmen miyim ben canım? kesin yanlış anladığım bişeyler olmuştur.

oo vincent geldi aklıma birden de, bayılıyorum ona ben de, niye çevirmek istiyorsun onu anlamadım, ingilizcesinden izleniyor işte..?
corpse bride'ın gelmesini dört gözle bekliyorum, charlie'yi de bekliyorum of of... adamın yarattığı dünyalar harika oluyor ve etkisinden çıkamıyorsun resmen.

Charlie and the Chocolate Factory'ye gitmedim, gitmeyeceğim, fragmanı bile tüylerimi diken diken ediyor. Ancak Tim Burton'dan çıkar böyle şeyler... Ama o yüzden de severiz kendisini.

Bu yönetmenin "Edward Scissorhands" isminde bir ba?yap?t? vard?r.Türkiye'de "makas eller" ad?yla gösterildi televizyonlarda.Bu filmini çok tutar?m.Johnny Depp çok iyi oynam??t?r."Sleepy Hollow"u izleyen var m??O filmide be?enmi?imdir.Tim Burton gerilim ö?elerine de?i?ik tatlar veren bir yönetmen.Sadece gerilim ö?elerine de?il de?i?ik tür filmlerine de öyle..."Ed Wood" ve "Batman Forever"da di?er ba?ar?l? filmlerinden bence.

Kount demiş ki:
shinemu demiş ki:
filmlerini izlemeye katlanamadiin bi yonetmeni nasil seviyosun anlayamadim

?öyle ki, sadece "Charlie and the Chocolate Factory"yi izlemeye katlanamad???m? söyledim, Tim Burton s?rf bu filmi mi çekti diye sorar?m?
charlie'S and the chocolate factory çok güsel bi uyarlama olmuş kitaptan bence..çoook küçükkken okumuştum jonh august'tan..çok tatlı,filmden çıkınca çikolatalara saldırdım çoğu insan gibi...masalcı amca :) herkes çocuk çizgi filimi yapıyo da kimse yoktu artık çocuk filmi yapan..tim burton olsun zaten hep :)

tim burton kesinlikle olağanüstü...hayalgücüne hayranım, filmlerinin her birini defalarca izlerim,hatta izliyorum, son favorim big fish, muhtemel son favorim charlie ve çikolata fabrikası (henüz izleyemedim de), corpse bride'ın ilk görüntülerini izledim ve meraktan çıldırıyorum, bu adamı çok seviyorum!

Çok enterasan ve bi okadarda etkileyici filmleri vardır.Hemem hemen bütün filmleri izldim.En güzel filmleri beterböcek,nightmare before chirismas,makaseller ve bigfish

Geri