tim burton

corpse bride kasımda sinemada olacakmış..download etmiyorum sinemada izliycem diye,eğer bi ay daha geciktirirlerse vizyona girme zamanını,dayanamayıp indircem.

Batman serisi sayesinde hastası olduğum adam. Bi de beterböcek var. Michael Keaton'ı hakketten çok iyi değerlendiriyor.

Bence yeni Batman'i o çeksin ve Johnny Depp'i oynatsın. Nasıl olur!!

sinemayı her zaman için başka birinin size sunduğu hayal dünyasında kaybolmak olarak düşünmüşümdür. tim burton'ın kare kare oluşturduğu dünyada kaybolmaktan inanılmaz keyif almak bir yana, hep o dünyada kalmak ve kimse tarafından bulunmamak istiyorum

corpse bride gerçekten hoş, charlie's chocolat factory ve nightmare before christmas'dan sonra tim burton'ın tanrısallığına bi kere daha şahit oldum, yine de nbc kadar ii deil diyenler de yok deil..

corpes brıde ıyıydı.sonunda ağladım :cry: helena bonhem carter hastayım o kadına!genelde insanlar jonny der ama :LOL: neyse charlie bence iyi değildi ya ne bileyim ..ama tim burton'un en iyi filmi ne derseniz BİG FISH .hakkaten o niye vizyona girmedi ya .tim burtonun en sevdiğim yanı hemen hemen aynı ekiple çalışıyor olması.tim burton & danny elfman .mükemmel ikili :D

ben hala izleyemedim corpse bride ı..ama tim burtona hastayım hayranım deliyim falan fılan..sinemada izlemek istiorm..o yuzden bekliorm..eskişeirde ole hemen gelmıo filmler:S özellikle beetlejuice hayranıyım..daha sonra edward makaseller ve carlinin çikolata fabrikasını da cok severim..en sevdiim oyuncuları da sürekli oynatması beni daa cok mutlu edio..winona ryder ve jhonny depp gibi :))

geçenlerde yine nightmare before christmas'ı izledim.çok iyi film ya özellikle this is hallowen şarkısına hasta oluyorum.ordaki jack çok tatlı tipi böle ince bişey takım elbiseli :D .bu film corpes bride dan daha iyi bana göre .sanırım yeni yılı çok sevdiğim için böle noel moel olayları..hahah bir ay kaldı.

nightmare before christmas'ı ben de izledim..bence de süper film ya..betlejuice kadar hiç bi filmi sevmem ama tim burton yapmıs işte nightmare before christması da..muziklerine ne demeli.acaip kaliteli ve o kadar da eglenceli..süper..bugun bi daa izlesem eve gidince.. :D

beetlejuice demiş ki:
nightmare before christmas'ı ben de izledim..bence de süper film ya..betlejuice kadar hiç bi filmi sevmem ama tim burton yapmıs işte nightmare before christması da..muziklerine ne demeli.acaip kaliteli ve o kadar da eglenceli..süper..bugun bi daa izlesem eve gidince.. :D
:LOL: izle izle ..beetle juice da favorımdir ama eskiden izlediğimde daha bi keyif alıyordum.şimdi birden bire vcd alıp izledim aynı tadı alamadım .ama micheal keatona orda taptım ya.

kusursuz bi bakış açısı,mükemmel filmlerin mükemmel yönetmeni tim burton..ayrıca tim burton ında tarantino gibi oyuncu seçiminde gelenekçi olması süper..ör;joHnNy depp,helena bonham carter,vinona ryder,bi de aklıma gelen adını bilmiyorum malesef ama hem 'big fish'te hem de 'charlie s chocolate factory'de oynayan kısa boylu adam var...
dbjd forever

Bende en çok Beterböcek filmini severim bayılırım,filmlerinde johnny depp'i oynatmasını da çok seviyorum,inşallah kadrosuna kirsten dunst ı da alır :D
Bu arada son batman filmi de tim burton'un ki kadar iyi olmuş.

Yapım aşamasından beri Corpse Bride ı bekliyordum ama izleyemedim bunun nedeni,Türkiye'de vizyona girmiş gibi gözükmesine rağmen koskoca Türkiyede tek salonda gösterilmesi.Yuhlar olsun ya!!Asmalı Konağa,Harry Potır'a 5000 seans açan zihniyeti kınıyorum,sonra da korsanı engelleyelim derler,lanet olsun.çostum ya:)

bir de pee-wee nin büyük macerası war bahsedilmemiş ondan o da klasik bi t. burton filmi bir kere çok orjinal bir adam ya onun filmini izlediğimde anında diyorum bu tim burton'ın. Bir de masallarına seçtiği inanılmaz müzikler tabi ki.

ölü gelin i izleyeneniz var mı?varsa nerede ve hangi sinema da?
tim burton:iyi yönetmen ama ben pek sevmem kendisini.charlie nin çikolata fabrikası bence çok berbat bir filmdi.ama beterböcek,big fish,hayalet süvari de iiyi filmlerdi.bu adamın fan ı değilim ama filmlerini de pek bayılmasam da izlerim.

Geri