Resident Evil I-II-III

Evet belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz yinede söylüyüm..... Filmin ikincisi çıktı tüm herkesin haberi olsun ben seğrettim mükemmel ötesi......... :evil:

İlk film fena değildi aksiyon olarak, çok klişe bir holywood'du bir kere izlenir en fazla. Ama resident evil konseptiyle hiçbir alaksı yoktu. İsmi resident evil olmasa daha iyiymiş. Ha bir slogan rezletti "İkiside seksi, ikisde tehlikeli dünyayı onların silahları kurtarıcak".
İzleyen arkadaşıma bir soru: Nemesis var mıydı? Ya da oyun serisinden tanıdığımız bir kahraman?

Roth-Azad demiş ki:
İlk film fena değildi aksiyon olarak, çok klişe bir holywood'du bir kere izlenir en fazla. Ama resident evil konseptiyle hiçbir alaksı yoktu. İsmi resident evil olmasa daha iyiymiş. Ha bir slogan rezletti "İkiside seksi, ikisde tehlikeli dünyayı onların silahları kurtarıcak".
İzleyen arkadaşıma bir soru: Nemesis var mıydı? Ya da oyun serisinden tanıdığımız bir kahraman?

ilk filmin resident evil'la alakası nasıl yoktu matrix vari tekme tokat olayını diyorsan biraz sacmaydı dogrudur.Oyundaki butun olaylar olmasada herseyi tasıyordu.ilk filmin sonunda nemesis projesi icin goturuyorlardı. ikinci filmi daha izlemdim ama fragmanları guzeldi.
"İkisi de seksi, ikisi de tehlikeli dünya onların silahlarıyla kurtulacak" (boyleydi) slogan bencede sacmaydı.

ilk film sizinde dediginiz gibi cok kliseli olmasina ragmen sirf oyunu cok sevdigimden hosuma gitmisti ikincisi zaten para amacli yapildi slogana seksiyi atiyolarki daha cok izlenilsin yani sirf o kadinlar icin izleyenlerde var ben gelsin yine sinemada gidip izliyecem ilk film herkesin abarttigi kadar kötu degildi bence valla bana kalirsa ilk film yuzuklerin efendisi filmlerinden daha az kliseliydi :D :D :D

abi asil elemanlar house of death in filmini yapmis. imkanim olsa yonetmenini ve senaristini bulup doverdim. gercekten sinemayla ilgilenenlerin izlemesi gerek.berbat ve acinicak bi film tecrubesi olur

Roth-Azad demiş ki:

Evet arkadaşım Nemesis Filimde çıkıyor karşımıza.. Ayrıca Resident Evil 3. deki kahramanımızda filimde oynuyor....... Ynlız filim 1. sinden çok daha iyi yapılmış...... Benim görüşüme göre herkese tafsiyem sakın kaçırmayın........ :twisted:

traillerini izlemiştim bi sahnede binadan doksan derece aşşa dooru koşuyodu mila bacımız :twisted:
merakla bekliyorum yada şööle kaliteli bi divxi warsa inricem :p
bence dier hatun daha güsel bu arada milaya bin basar bence ahsudasd :LOL:

Serinin tüm oyunlarını bitirmiş biri olarak filme de çok sıcak yaklaştım,bu yüzden hoşuma gitti belki de..Drain Deimos'ların modellemesi de fena değildi..Serinin en iyisi olan Nemesis'in (benimsedik arkadaşlar arasındaki ismiyle İskender) movie versiyonunu inanılmaz merak ediyorum..Oynadığım binlerce oyun içinde bu yaratık kadar ürperti verenini hatırlamıyorum..Tuzak kurabilen,kapıları açıp arkanızdan gelebilen,2.90 boyunda 500 kiloluk insan-cyclops-kuduz köpek kırması bir canavar..Umarım filmde insanlara oyundaki ürperti etkisini verebilirler..

RoCKooN demiş ki:
Serinin tüm oyunlarını bitirmiş biri olarak filme de çok sıcak yaklaştım,bu yüzden hoşuma gitti belki de..Drain Deimos'ların modellemesi de fena değildi..Serinin en iyisi olan Nemesis'in (benimsedik arkadaşlar arasındaki ismiyle İskender) movie versiyonunu inanılmaz merak ediyorum..Oynadığım binlerce oyun içinde bu yaratık kadar ürperti verenini hatırlamıyorum..Tuzak kurabilen,kapıları açıp arkanızdan gelebilen,2.90 boyunda 500 kiloluk insan-cyclops-kuduz köpek kırması bir canavar..Umarım filmde insanlara oyundaki ürperti etkisini verebilirler..

Bab filimde nemesisten fazla birşey bekleme bence filimin ortalarında giriyo.. Ama yinede fena diğil seğredilmeğe deyer..... Benden Tafsiye.. :deli

Filmde Jill Valentine karakteri var!!! Tamam ciktigi gun sinemalarda en onde salya akitan bit tip gorurseniz o benim emin olun. Cok sevindim ama Jill'i gördugume. Bir de hayirlisiyla Silent Hill'in filmini cekseler.

sharlathan demiş ki:
sienna guillory'e bu filmde aşık oldum...yeni imajı sayesinde hakikatten milla jovovich e bin basar!

Bab Milaya haysızlık etmeyin şimdi........ Bence yeni birisini gördünüz diye ekranda azınız sulandı :evil: Ama merak etmeyin bıkarsınız yakında :twisted: :twisted: Bence Milla jovovich ayrı bir kişiliğe sahip herzaman kalbimde.... :twisted: :twisted: Laf edeni yakarım valla :twisted:

Geri