Marvel Comics

abi asil orjinallerde dobo diye bi adam var sahane bi kara mizah
cizgi romanin ismi
dobo the antisuperhero

ya spiderman'i sevmezdim ama dahah sonra çok kanım kaynadı :p bu arada çizgi roman uyarlaması olarak piyasaya çıkan en kötü filmler spiderman'in kiydi bence. bu arada logan abimize de saygılar...

hellboy'u izlemedim, ama daredevil'i beğenmemiştim. spiderman'i nasıl yaparlarsa yapsınlar her türlü izlerim. beğenirim. taparım. fanıyım :) üstüne tanımam. X-Men'de de Wolverine ve Night Crawler derim...

daredevil'in tek artı yönleri(filminden bahsediyorum) jennifer garner ve collin farrell idi... hatta marvel olmasa jennifer için giderdim kesinlikle...

electra zaten daredevil'ın sevgilisi... daredevil'da da electra rolündeydi...

hellboy u çok severim film olarak ta fena değildi ama çoğu film bence güzel değil hepsinin senaryosu değişiyo orjinal hali daha güzel

gambit benim 2 numaramdır... sıraliycak olursak...

1. bullseye
2. gambit (manyak mıyım neyim ilk 2si iskambil kağıtçı... :D )
3. dr. doom
4. night crawler
5. shocker

öküzün gözüne su kaçırdın sende ekinim :) ne bu böyle poker masasından mı kalktın ? bütün iskambilcileri yazmışsın :p

var mı Wolverine ya da Night Crawler gibisi. Night Crawler'ı filmde baya bi yanlış yapmışlar, ama o öyle sefil bi tip değil ya. sağlam bi adamdır...

çizim olarak witchblade fathom gibi çizgiromanların üzerine tanımam...top cow'du sanırım yayıncısı...süüperdir...michael turner yarmış çizimde....
ancak marvelde x-men tabiki mükemmeldir...uncanny olanı :p

Geri