Johnny Depp

en beğendiğim aktör olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim çok yetenekli çok başarılı.hayatım boyunca onun filmlerini izlemek istiyorum hep hayatımızda olsun.. :D

What's Albert Eating filmi güzeldi.Oradaki performansı çok iyi o film çekildiğinde 30 yaşında olmasına karşın 17-18 görünüyor.Aynı şekilde Leonardo di Caprio'da 19 yaşındayken oynadığı o filmde 12-14 yaşlarında gözüküyor
Birde dizisi var tabi ki.21the Jump Street diye.
Finding Neverland'da fena değildi.

Çok yetenekli.Bağımsız bir filmde de oynaması onun her işin oyuncusu olduğunu gösteriyor.
Freddie Mercury'nin hayatını konu alacak bir filmde oynaması düşünülüyormuş.Yakışır...

böyle bir yetenek yok... ne kadar farklı hatta uç denilebilecek rol varsa adam hakkını vere vere oynadı... al pacino derdim zamanında ama depp pacinoyu döver...

Farklı nitelikleri olan aktörler bence. Depp'in çok sade ve avantajlı bir yüzü var. Sanırım değişik melez bir kökeni var. Ufacık bir makyajla, imaj değişikliğiyle biraz da oyunculuğunu katarsa bambaşka biri olabiliyor. Al Pacino da, böyle avantajları olmamasına rağmen, ekstra oyunculuk yeteneğiyle pek aşağı kalmıyor bence ;)

Jack Sparrow karakterini adeta yasiyor Johnny. Bu kararkter kendisinin eseridir, baska kimse canlandiramaz Kaptan Jack Sparrow'u bence.
Ayrica Before Night Falls filmindeki rolü de siradisiydi.

johnny depp, brad pitt, tom cruise falan genetik olarak allah var bizden üstünler :) gerçi tom cruise'u pek de yakısıklı da bulmam her neyse, bu üçünün arasında johhny depp nedense en olgunu gibi geliyor bana, oynadıgı filmler, tipler falan, çok yönlü, bi de adamda garip bi hava var, düşünüyorsun falan ya bu adam oyuncu işte diyorsun, bir önceki sayfalarda diğer iki oyuncunun medyada nasıl yer aldıgı falan söyleniyordu, katılmamak elde değil, tom cruise deyince akla artık ilk david beckham, scientolgy, katie holmes; Brad Pitt deyince de angelina jolie geliyor ama johnny depp'de sadece filmleri, bu güzel bi şey yani... jack sparrow'u kim oyanayabilir baska?? bu adam gercek bir oyuncu

jhonyy deep e de filmlerinede gercekten hayranım.amaeskilerden bi filmi var onun ''SULUGÖZ''..Daha gecen ay izledm orda çok genç üstelik çok fena bi film herkes izlemeli JACK SPARROW dan sonra onu öle görmek acı oluyo biraz tabi:)

Geri