Johnny Depp

Cornflakegirl demiş ki:
Evet o filmde leonarda di caprio yu ilkkez tanımıştım özürlü bir çocuk rolündeydi süper oynamıştı johnny nin kardeşi rolünde juliet lewis ise karavınıyla o kasabaya gelen bir kız her sahnesini hatırlarım benim için değerli bir filmdir ...
Walla ben gizli pencereyi çok beğendim ama şu ana kadar kim seyretmişse hiçbiri beğenmedi bende anlamadım..Hele ki sonu bence çok şey öğretiyor...

ya hani derler ya bir insan 100 de 100 lük diye iste Johnny Depp öyle...adamin oyunculugu harika...dis görünüsü baska harika:)..avatarima bakiniz:))...reportajlari cok komik oluyor...
degisik degisik rolleri olan ve her seferinde cok basarili olan bir oyuncu...Sleepy Hollow (aslinda beyaz teni fazla sevmem ama bu bile yakismis ona bu filmde;)...Chocolat (bu filmde hangimizin cani cukulata cekmedi;)...basari ve yakiskili oldugu halde magazinlerde cok görünmeyen bir kisilik ve buda baska beyendigim bir konu...harika biri

Cornflakegirl demiş ki:
Evet o filmde leonarda di caprio yu ilkkez tanımıştım özürlü bir çocuk rolündeydi süper oynamıştı johnny nin kardeşi rolünde juliet lewis ise karavınıyla o kasabaya gelen bir kız her sahnesini hatırlarım benim için değerli bir filmdir ...

What`s eating albert grape filmi mukemmel bi filmdir ben Johnny den cok Leonardo ya bayildim o filmde ama eskidir biraz 12 yillik falan.-..

Evet ya çikolata filmini izlerken canı çekmeyen kimse yoktur süper şeyler yapıyordu juliet johnny pek fazla görülmesede güzel ve eğlenceli bir filmdi ...

bu adamda beni sinir etmeye basliyan sey bi Pirates of the Carribean filminden sonra adamin biraz piyasa olmasi simdi herkes kizcak ama olay söyle yani adamin sucu degil ama bi tek o filmini izleyim kendini Johnny Depp hayrani diyenler cikti ve beni cok sinir ediyolar piyasada 100lerce sadece Pirates Of The Carriebean izleyipte kendini Johnny hayrani diyenlerle dolu bu olay beni cok rahatsiz ediyo sizi bilemiyorum ama...

ama ben bu adama bayılıorum :p her ne kadar son zamanlarda gerçekten biras piyasa olsa da oynadığı roller konusunda çok seçici olduğuna inanıorum..farklı bi insan..

tim burton'ın yeni filmi "charlie and the chocolate factory" de oynayacakmış kendileri...
tim burton da olunca yönetmen tadından yenmez herhalde...

snowflake demiş ki:
tim robbins'in yeni filmi "charlie and the chocolate factory" de oynayacakmış kendileri...
tim robbins de olunca yönetmen tadından yenmez herhalde...

Tim Robbins? Tim Burton olmasin o :D :D cunku Tim Burton ben biliyorum :D ama Tim Robbins de iyidir valla benim örnek aldigim oyunculardan biridir boyuyla beraber 1.96 boyunda :D benden 1 cm uzun :D

ulan cildiriyorum bazen...
ne demek bu adam piyasa filmlerde oynamaya baslamis???
duyan da adami bos zamanda filistinde intifadaya katilan enternasyonalist bi gerilla falan sanar...
hollywood mudur yani boktan sinemanin tek merkezi??
çikolata ya da makas eller mi bu herifi piyasa yapmayan,
yapmayin kendi kendinizi yemeyin allah askina,oyunculugunu da abartip bokunu cikarmayin isin,
bu herifin kotune basina hastayim diyin yeter,bunu soylemeseniz bile akli basinda olan sizin nasi bi insan oldugunuzu az cok tahmin edecektir...
deyvit bekimin filmlerde oynayan versiyonu iste,
kultursuz dangalagin teki...
bu da akli basinda olanlara:neden daha iyisini istemeyiz de kotunun iyisini begeniriz ki???

Eudaimonian demiş ki:
ulan cildiriyorum bazen...
ne demek bu adam piyasa filmlerde oynamaya baslamis???
duyan da adami bos zamanda filistinde intifadaya katilan enternasyonalist bi gerilla falan sanar...
hollywood mudur yani boktan sinemanin tek merkezi??
çikolata ya da makas eller mi bu herifi piyasa yapmayan,
yapmayin kendi kendinizi yemeyin allah askina,oyunculugunu da abartip bokunu cikarmayin isin,
bu herifin kotune basina hastayim diyin yeter,bunu soylemeseniz bile akli basinda olan sizin nasi bi insan oldugunuzu az cok tahmin edecektir...
deyvit bekimin filmlerde oynayan versiyonu iste,
kultursuz dangalagin teki...
bu da akli basinda olanlara:neden daha iyisini istemeyiz de kotunun iyisini begeniriz ki???

bende hayrani degilim ama cok degisik rollerde oynamayi basaran nadir oyunculardan biri bence ve mukemmel en iyi oyuncu diyende olmadi neden bu kadar laf 8O

tepkiye bende şaşırdım ayrıca iyi bir oyuncu olmadığını söylemek ön yargılar nedeniyle yapılan haksızlık gibi geliyor, tamam piyasa için yapılmış filmlerde rol almış olabilir, bu filmlerde bile rolünün hakkını vermiş bir oyuncudur kendisi,
Johnny Depp'in filmografisini veriyorum sadece popüler olduktan sonra farkedip oynadığı bütün filmleri bilmeden haksızlık yapılmasın:

Pirates of the Caribbean 2 (2005)
Rum Diary, The (2004)
Charlie and the Chocolate Factory (2005)
Libertine, The (2004)
J.M. Barrie's Neverland (2004)
Secret Window (2004)
Once Upon a Time in Mexico (2003)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
From Hell (2001)
Blow (2001)
Chocolat (2000)
Before Night Falls (2000)
Man Who Cried, The (2000)
The Ninth Gate (1999)
The Astronaut's Wife (1999)
The Source (1999)
Sleepy Hollow (1999)
Fear and Loathing in Las Vegas (1998)
Donnie Brasco (1997)
Cannes Man (1996)
Don Juan DeMarco (1995)
Nick of Time (1995)
Dead Man (1995)
Ed Wood (1994)
Benny and Joon (1993)
What's Eating Gilbert Grape (1993)
Arizona Dream (1992)
Arizona Dream (1992)
Freddy's Dead the Final Nightmare (1991)
Cry Baby (1990)
Edward Scissorhands (1990)
21 Jump Street (1987)
Platoon (1986)
Private Resort (1985)

Ayrıca The Brave filmini kendisinin yazıp yönettiğini belirtelim...

adam cok iyi filmlerde de var ama cok piyasa filmlerde de ama yani bende o kadar para alsam bende oynardim :D zaten piyasa filmleri o kadar fazla degildir ama vardir yine de var 7-8 tane...

sevmiyorsanız filmlerine gitmezsiniz, hakkında açılan başlıkları okumazsını olur biter. hakaret etmenize ya da önyargılı düşüncelerinizi dile getirmenize gerek yok.

bi bayan müşteri print ediyodu..bizim arkadaşda kendisine yardımcı oluyo tabi sulanarak..kadın başladı Depp'i övmeye,yakışıklı falan..çok geçmeden noktayı koydu..''ben bu adama veririm''
ben yarıldım hemen..arkadaşda demezmi ' o zaman johnny Depp'in kılığına giriyim..

sevdiğim sanatçıları arşivlemeyi seviyorum!johnny deep'de bunlardan biri :LOL:
aykan80'nin anlattığı anısındaki kadın gibi ona vermeyi düşünürmüydüm........karar veremedim :D onu hala düşünüyorum valla :D
karar verdim ; onu izlemeyi seçiyorum ;)
zor bi karar oldu bea :D

hem yakışıklı hem yetenekli olmak zor aslında, bir sürü önyargıyla uğraşıyorsun, ayrıca geldiğin yere seni getirenlerin çoğu sadece tipine hayran olanlar oluyor, başarısından şüphe etmeye başlar insan bir süre sonra...

Geri