Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

Ve sonunda izledimm!!!!
Gerçekten anlatıldığı kadar güzel bir filmmiş mutluyum huzurluyum artık.
Jim Carrey çok iyiydi bence.Hele o çocukluğuna kaçtıkları sahne :) çok güzeldi yaa..

izlemekten sıkılmadığım nadir filmlerden ve jim carrey nin harika oyunculuğuyla daha da değerlenen bi film böle duygusallığıyla daha da güzelleşen bişi işte tabi ki diğer bütün oyuncularda harikalar yaratmış beadaha ne diyeyim bilmem ki bi de sözler olarak aklımda kalan "I don't want to do it anymore" var bi de çocukluk anında ice-cream derken çok sevimliydi bea

giggle demiş ki:
Çok fazla etkilendiğimi söyleyebilirim sadece. Ne kadar basit bir senaryo derken, bittiğindeki hissiyat garip oldu.
Basit bir senaryo mu? 8O Eminim filmin yarısına gelene kadar uyumuşsundur. :p Şaka bir yana, öyle pek de hafife alınacak bir senaryo değil bu. Bazı olayların daha en baştan verilmesi kafaları karıştırıyor, tabii sonra sonra netleşiyor olaylar, bir düzene giriyor. Ama hiç de basit değil bence senaryo.

Sevgiler...

Forumda gezinirken yine gozume carpti bu film ust siralarda tutulmus.Iyi de duruyor hani buralarda. Kate Winslet guzel bir hatun bir icim su.Hay Allah niye soyledim ki ben bunu simdi :p Bu melegin filmlerini takip etmek bana
farz oldu.Forumu bir gezeyim bir filmi daha varsa oraya da bir iki cumle birakirim artik. :)

dEpEchE_ModER demiş ki:
Forumda gezinirken yine gozume carpti bu film ust siralarda tutulmus.Iyi de duruyor hani buralarda. Kate Winslet guzel bir hatun bir icim su.Hay Allah niye soyledim ki ben bunu simdi :p Bu melegin filmlerini takip etmek bana
farz oldu.Forumu bir gezeyim bir filmi daha varsa oraya da bir iki cumle birakirim artik. :)

kate winslet'e değinmen iyi olmuş, kate winslet bu filmle oscar'a çok yaklaşmıştı, yakında bizde de gösterime girecek little children ile de oscar'ın en güçlü adayı, kazandı gözüyle bakılıyor hatta bi çok eleştirmen tarafından, bence de çok tatlı biri, bahsedilmesi gerek :)

böylesine olağanütü bir film bu kadar konu dışı yorumları haketmiyor bence. filmleri sadece aktör ya da aktristleri izlemek için izleyenlerin yorumlarının daha farklı olmasını beklememk hata olur ama yine de filmle ilgili olursa yorumlar daha anlamlı olur diye düşünüyorum. ama nedense söylediğimi anlaması gereken kişi dışında başka birisi üzerine alıyor.

sıradan bir komedi aşk filmi izliycem die bekliyorsanız yanılıyırsunuz çünkü bu film diğerlerine göre sıradışı.senaryo ilginç we güsel.mutlaka izleyin bence.acaba gerçekte de böyle bi teknoloji olsa neler olurdu dedirtiyo insana :D

Geri