allahsıztospaalar

Devam edicem....daha eksantrik daha sacma...DADA...Elktro/Goth/new wave/snth...eger becerebilirsem tabiii...parcalar hazir...hatun da hazir...

Bu arada;allahsiz tospaalarin butun parcalari;I.B Skati isimli guzide Two Tone/Jamaica Ska grubunun parcalaridir bundan gayri....

Allahsiz Tospaa,kabugunu deistirdi....

I.B Skati grubunun yegane insanı,yani biricik allahsız tospaa özgür..ben 2 yıldır seni canlı dinlemek için çabalıyorum ama..insan bi davet eder istanbula,"gel içkiler benden der" di mi? :( :p

allah allah

Arkadaşlar,2 yeni şarkı kaydettim,pek mix yapamadım açıkçası,hatta şarkıladan biri,bas gitarım tamirde olduğu için bassız kaydedildi vs...ama yine de bi dinleyin derim:

-Nancy Sinatra'nın meşhur these boots are made for walking'i,böyle pank oldu:)herşeyde Allahsiz tospaa Vokalde ise I.B.Skati'nin vokalisti Seçil var...:

http://www.badongo.com/file.php?fil...__2006-02-06_theseboots_allahsizt.mp3&s=black

-Bu da,Bir Damla...Romantik tospaa'dan:

http://rapidshare.de/files/12717628/01_Bir_Damla.mp3.html

saygılaaaaaaaar!

yorumlar için saolun:)
Bu arada
17 Şubat'da I.B.Skati,Kilink ve Cemiyette pişiyorum konseri var,İstanbul Gitar Bar'da...(pessimistic e özel duyuru:))

Tiki kızları diye bir şarkı yapmışsınız güzel sözler felan ama şarkının müziği tamamen GREEN DAY'e ait.Keşke kendi müziğinizle yapsaydınız.Neyse başarılar... :)

Lepistes,

1-şarkıyı yapmadı(K),yaptı(M),Allahsiz Tospaalar tek kişilik bir proje grubudur...
2-24 yaşındayım,ve greenday in bütün albümlerini dinledim,ramones benzeri akor kalıpları falan desen neyse,ama alenen çalıntı demen biraz abes oldu
3-1-4-5 akor kalıbını uygulayan herkes greenday olursa,bu dünyada her müzik çalıntıdır demektir

Dediğim gibi,greenday değil de,Ramones,Queers gibi grupların tarzı ve akor kalıplarında olmuş demen mantıklı,ama green day mi?kesinlikle hayır canım,müziği daha dikkatli dinlemeyi öğren

tiki kızları musiki tartışması

lepistes demiş ki:
Tiki kızları diye bir şarkı yapmışsınız güzel sözler felan ama şarkının müziği tamamen GREEN DAY'e ait.Keşke kendi müziğinizle yapsaydınız.Neyse başarılar... :)

yahu, boyle soz yazan biri niye müzigini yapamasın anlamadım ki,
hayretler içerisindeyim dogrusu,
başarılar... ;)

allahsiztospaa demiş ki:
Lepistes,

1-şarkıyı yapmadı(K),yaptı(M),Allahsiz Tospaalar tek kişilik bir proje grubudur...
2-24 yaşındayım,ve greenday in bütün albümlerini dinledim,ramones benzeri akor kalıpları falan desen neyse,ama alenen çalıntı demen biraz abes oldu
3-1-4-5 akor kalıbını uygulayan herkes greenday olursa,bu dünyada her müzik çalıntıdır demektir

Dediğim gibi,greenday değil de,Ramones,Queers gibi grupların tarzı ve akor kalıplarında olmuş demen mantıklı,ama green day mikesinlikle hayır canım,müziği daha dikkatli dinlemeyi öğren
1-4-5 akor kalıbını uygulayan herkes greenday olursa,bu dünyada her müzik çalıntıdır demişsin.Akor sistemine bişey demiyorum aynı akor sistemiyle dolu melodi üretebilirisn.Ama sen green day'in melodisini kullanmışsın.Aynı notalarla milyonlarca değişik şarkı yapabilirisn bunu biliyorum ama şarkı melodisi birebir aynı onu da söyleyeyim.Önemli olan akor sistemi değil melodi bulmaktır.Bende müzikle uğraşıyorum ve bilgim var çoğu konuda emin olabilirisin.Ama güzel olmuş sözlerle şarkı .Neyse başarılar sana tek başına yapman ,uğraşman çok güzel bir şey . Görüşmek üzere...

şunu söyliyim.

girişteki melodiden bahsediyorsan eğer, normalde o melodi yoktu orda,kayıt sırasında üstüne takılırken çıktı,yani "lan dur ben bi greenday in bilmemne parçasını çaliiim" gibi bir durum değildi sözkonusu olan.Hala da hangi greenday parçası olduğunu anlamadım.Bi söle de,dinleyelim bakalım neymiş ne diilmiş.

İmza:
Muhammet(S.O.S)

İyi çalışma olmuş ben beğendim.. Tospaa aslında benim gerçek hayattaki nickimdi üzüldüm biraz ama..

DipKöşeNot:
Avatar olarak sırtında gitar taşıyan bi tospaa pek bir hoş olur... :arrow: 8O

Herkes Tiki Kizlari konusuyor...bide biz dinleyelim...Sözleri ilginc..tospaaaa helal olsun....bana gönderirmsiin?

Geri