Yeni Bass Gitarım Hakkında Düşüncelerinizi Merak Ediyorum

Arkadaşlar bazı güzel durumlar sonucunda elime Fender Jazz Standard ( http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1033&gid=307 ) Geçicek çok yakın bir zamanda :) . Ama bir araştırma yapıyım dediğimde ancak cok az bir sonuca ulaşabildim. Dileğim aranızda kullanan yada kullanan arkadaşı olan veya bu gitar hakkında bilgisi olan arkadaşların beni aydınlatmasıdır :) tonları olsun klavye rahatlıgı olsun manyetikleri olsun hiç bir bilgim yok :( yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Yahu bundan ala bass zor bulursun bir de güzelim Fender'i mi sorguluyorsun? Ayıp sana çık çık çık :D
Şaka bir tarafa, zamanında kullandığım en rahat ve tonu en geniş basslardan biriydi. Bassçıların hayalindeki modellerden biridir. Gönül rahatlığı ile al çal, duvardan duvara vurmadıktan sonra bir şeycik olmaz.

Şunu da ekleyeyim ki eksik gedik olmasın. Bu bassı en son kullandığım tarih 1997 falan. Sanırım 5-6 yıllık bir modeldi. Genel olarak 2000 yılından sonra kullanılan ağaçlar değişti. Ama sonuçta bu bir Fender.

Geri