Game Of Thrones

The Mountain ne yaptı öyle... Tam öldü, prens intikamını aldı derken; prensin kafasını ezdi ya la... Cüce de böylece bok yoluna gider :( Ama inanmıyorum öleceğine, yine ne yapar eder sıyrılır bence :D

Bu müziği de bizim Türkler yapmış :D Çok iyi olmuş :D
Cücenin ölceği belli değil daha durun kızısacak ortalık :)

Aslında Obreyn kazanmıştı ama işte uzatmıcaksın yoksa sonunuz böyle oluyor :) En sevdiğim karakterlerden biriydi gitti :(
 
Bu Mountain'i oynayan 2 ya da 3. oyuncu. İlki bence en iyisiydi, tam at hırsızı barzo - olması gerektiği gibi. Bu da iri yarı heybetli falan filan ama dikkatli bakın tam yumurcak suratlı lan. Geçen bölüm bağırsakları döktüğü yerde kucağıma alıp yanaklarını sıkarak hanimiş hanimiş diye sevesim geldi.

Arya'nın kahkahası çok iyiydi yahu.

Ama bu bölüm kavga-dövüş yalan; tek gerçek Missandei... Hatunun instagram hesabını gördüm, ah güzel çikolata ah, hayatında hiç bir sosyal medya mecrasında hesabı olmamış ben; girersem bu hatun için girerim işte sosyal medyaya...

Asl pls?
 
Halka hizmet hakk'a hizmet sloganıyla yola çıkt...

İsmi bile güzel, Nathalie:

http://instagram.com/nathalieemmanuel

ÖNEMLİ EK: Bak adamlık ettik hesabı verdik, yürümeye kalkan olursa monitörden saldırırım. Hemen bir hesap açıp kendisine Eskihisar Feneri'ndeki müthiş fotoğraflarımı gönderiyorum.
 
Savaş da savaş diye çığıranların derdine dün akşamki bölüm ilaç olmuştur herhalde. Nasıl başladı nasıl bitti anlamadım gene. Bölümün başlarında oluşan atmosfer bana Skyrim oynarken Whiterun'ı almak için nasıl saldırdığımı hatırlattı. Yaptığım barbarlıktan utandım resmen. Öyle empati kurdurdu bana. Sonra devlerle mamutlar da geldi ve Skyrim atmosferi tamam oldu artık. Bu sezon her yönüyle geçen sezondan daha bir keyifli gidiyor bence.

Bölümden bir kare:

nothing.jpg
 
Lan allah cezanı vermesin hahahah, dünkü bölümde üstat Aemon kütüphanede Sam'e sessizce yaklaştığında bu kadar korkmadım lan.

Aynen öyle; savaş da savaş, kılıç kalkan isterük diye tutturanlar dünkü bölümü tekrara alıp durmadan izlesinler, bu bölüm onlara yeter de artar.

Sürekli devam eden kaostan hoşlanmasam da enteresan bölümdü elbette, Whiterun kuşatması güdümünde Skyrim tandansını yakaladık doğrudur; fakat alışmışız bir bölümde farklı hikayelere girilmesine, tüm bölüm aynı yer üzerinden gidince biraz garipsedim. Daha önce böyle bir bölüm yapmışlar mıydı emin olamadım. Göstermeleri gereken bir olaydı tabii, daha detayına inmeyelim...

Dev abilerin ok mekanizmasına selamlar, emanet dediğin öyle olur. Sam'in cinsellik hususundaki yemin çözümlemesi ve Aemon ile muhabbetleri de iyiydi : ) Tırpanı da unutmayayım o da tam sayko işiydi haa.
 
Sam kuralları eğip bükerek yaptığı o çözümlemeyle hikayedeki ikinci Türk olduğunu ıspatladı bence. İlki de denize mazot döktükleri meşhur savaşta "bu sessizlik hayra alamet değil" der gibi bakan Sir Davos.
 
Covera bak covera. TRT Müzik yapmış çok da güzel yapmış. Ben yapımcıların yerinde olsam her bölümü şunun farklı bir coverıyla açardım.

 
Üst