Umut Kuzey

Bence Umut ilk albümünde popüler kültürün istediklerini yapmamış olması nedeniyle hakettiği yerde değil..fakat onun yaptığı besteleri ile hakettiği yere geleceğine inanıyorum.ÇIKAGELDİ AŞK isimli şarkısı ise bence çok güzel.. http://www.umutkuzey.com da umut hakkında bilgi edinebilirsiniz. ulaşabilirsiniz..Çıkageldi Aşk isimli şarkısını ise arkadaşların dinlemesini tavsiye ederim..Ve de duyduğum kadar UMUT yeni albümünü Metin Türkcan ile birlikte yapıyor..Sert bir albüm geliyor..Ve bir ay sonra çıkacakmış..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hasret

Artık çabuk tüketiyoruz..Şarkıları, hatta insanları da.. Umut Popüler Kültürün parçası olup Televode gözükse, üç tane annesi çıksa, babası oğlunun vefasız olduğunu söylese,birkaç mankenle gözükse kolay unutulmazdı..Hangisi doğru? Doğru bildiğin çizginden sapmadan müzik yaparak, zorluklarla inandığın müziğimi yapmak, yoksa ünlü olmak mı? Hangisi?

Rica ederim, bu arada mesajların arasında ben gözden kaçırmışım o yüzden burada belirteyim tekrar;
http://www.umutsertler.com adresine bakıp bilgi alabilirsiniz,
ben baktım tasarım olarak fena değil, şarkılarıda dinlenebiliyor.
Umut Sertler hakkında da yorum yapayım bari, anlattıklarına göre iyi birisi ama şarkılarını çok iyi bulmadım fena değil, ileride başarılı olur umarım...

Tecrübe

İlk albüm bir başlangıç,deneyim ve tecrübedir.Tabiki hatalar olmuştur.Umut un ikinci albümü bence çok daha süper olacaktır..Üretken bir sanatçı olması ve bu albümde iyi müzisyenlerle çalışıyor olması neticesinde bence bu albüm güzel bir albüm olacaktır.Kıracın ilk albümünü de kimse bilmiyor..

Bende çukurovada okuyorum. Umut'u ilk defa orada tanıdım. Gerçekten sahne performansı süper... Hele gönül salıncağı isimli şarkısını hiç unutmuyorum. 5.000 kişilik anfi tiyatro hep bir ağızdan söylediğimiz bu şarkı tüylerimi diken diken etmişti. Birde çıkageldi aşk isimli şarkısı süperdi. Umarım tekrar üniversitemize gelip bir daha dinleme fırsatı bulurum.

uzaklar

Umut un bir arkadaşından öğrendiğim kadarıyla Umut'un ilk albümü çıktığında ona bir mankenle seni çekelim demişler..Magazin programlarında yer alırsın..Böylece insanlar seni tanır..O kabul etmemiş..İnsanlar beni tanırlar doğru..Fakat beni tanımaları değil, nasıl tanıdıkları önemli demiş..Beni yaptığım konserlerle çeksinler demiş..Müziğinle bir yerlere gelmek zor ve uzun bir yol..Arkadaşlar destek olmamız lazım..

evet.bende katılıyorum. gerçekten o kasedine ve sahne performansına göre daha iyi yerlerde olmalıydı..ama medyanın da bunda payının büyük olduğunu düşünüyorum. pop star abidin ve diğerleri gibi medyanın kendi çıkarları için ekrandan fırlayacak olan bu star adylarını sevmesekte zorla dinler olduk öyle değilmi? onun için buradan yetkililere sesleniyorum. Medya ile iyi ilişkiler içine girilmeli ve umut iyi tanıtılmalı....

yahu bende tam tersi, bu adamda acayip bir elektrik var. bir çok rock sanatçısını dinledim ama umut başka. ben onu geleceğin rock starı olarak görüyorum.