Umut Kuzey

dark_and_shadow demiş ki:
adamın kişiliği de bozuk çıktı.biz hiç olmazsa sadece müziğini eleştiriyorduk.bunu da savunan çıkarsa işte o zaman kafayı yerim.bu adiliktir,aksini iddia eden var mı?

kişiliğye ne alaksı var ki

yazmak için yazma be dostum

bence müziği sanatı açısından başarılı bir müzisyen her ne kadarda eleştirilsede bence gayet iyi müzik yapıyor tabiki herkesin fikri kendi açısından ama Umut Kuzey iyi yolda ve çok iyi yerlere geleceğinede inanıyorum...

buarada fan kulübü - www.umutkuzeyfan.com bilginize...

dark_and_shadow demiş ki:
adamın kişiliği de bozuk çıktı.biz hiç olmazsa sadece müziğini eleştiriyorduk.bunu da savunan çıkarsa işte o zaman kafayı yerim.bu adiliktir,aksini iddia eden var mı?

kalplerbir demiş ki;
kişiliğye ne alaksı var ki
yazmak için yazma be dostum
............

ortalıkta bir tartışma mevzuusu açılmadan olayı aydınlatalım en iyisi... kalplerbir bir arkadaş link vermişti. umut kuzey ve tanıdımız bir arkadaşımız arasındaki kişisel sorunla ilgili mevzuu idi. arkadaş kendi resmi sitesinde umut kuzeyle ilgili durumu açıklamış ve biride burda o linki iletmiş. bu arkadaşlarda okuduğu için o linkteki yazıları kendi düşüncelerine yönelik yazılarını yazdılar. ama tabii arkadaşla iletişime geçilip olay tatlıya bağlandı sanırım??? olayın tabii aslını iç yüzünü bende bilemiyorum kim doğru yanlış bişey diyemicem ama her iki taraftada bir yanlış var mutlaka...

olay bundan ibaret kalplerbir. yani yazmak için yazmıyor okudu bir yazıdan ibaret düşüncesini yazıyor...

bu arada bende penaber arkadaşlar... siteden atılmışımda :=)) şimdilik bu nickleyim artık yeniden...

merhabalar,

atılıyos ama giriyos işte yine naparsın:=))

umut kuzey kral tv nin yeni yayın döneminde bundan sonra her cuma 23:30 da KONUŞAROCK adlı canlı programıyla sevenleriyle buluşuyor... ayrıca sürpriz konuklarda yer alacak. bu haftanın ilk konuğu bildim kadarıyla bulutsuzluk özlemi.

ilk programda bu cuma başlıyor

Umut Kuzey'le Genç Rock, Salı günleri saat 13:00'da KRAL TV'de.

Amatör Rock gruplarının videolarının yayınlanacağı bu programda 5 üniversiteli Rock grubu yarışıyor ve SMS oylarıyla birinci seçilen grup canlı yayına katılıyor.

............

Umut Kuzey'le KonuşaROCK,Cuma akşamları saat 23:30'da KRAL TV'de.

Müzik kariyerinin 20.Yılında Bulutsuzluk Özlemi Canlı performans şarkılarıyla ve hiç bilmediğiniz yönleriyle bu programda.Ayrıca sürprizlerle dolu bu programda bir kişiye Bulutsuzluk Özlemi imzalı gitar hediye edilecek..

delikarakedi demiş ki:
Umut Kuzey'le Genç Rock, Salı günleri saat 13:00'da KRAL TV'de.

Amatör Rock gruplarının videolarının yayınlanacağı bu programda 5 üniversiteli Rock grubu yarışıyor ve SMS oylarıyla birinci seçilen grup canlı yayına katılıyor.

............

Umut Kuzey'le KonuşaROCK,Cuma akşamları saat 23:30'da KRAL TV'de.

Müzik kariyerinin 20.Yılında Bulutsuzluk Özlemi Canlı performans şarkılarıyla ve hiç bilmediğiniz yönleriyle bu programda.Ayrıca sürprizlerle dolu bu programda bir kişiye Bulutsuzluk Özlemi imzalı gitar hediye edilecek..

Bulutsuzluk özlemi süper ya..20 Ekim Cuma günü 23.30 da Bulutsuzluk özlemi, 27 Ekim dede Hayko Cepkin KonuşaROCK ın konuğuymuş..

haset adamlar..

evet ancak kral tv ye yaraşırdı o da oldu.hey yarabbim ya...bakalım daha rock müzik nasıl düşcek.umut kuzeye emanet etmişiz müziği.

Bu ne demek oluyor?

Dostum bu yazdığını sağlıklı bir kafayla yazdığına inanmıyorum. yada yanlış bir imajla dolaşıyorsun halkın arasında..Rock seviyorum diyorsan ve bu siteye girip yazı yazabiliryorsan,bu müziği seviyorsun ve yükselmesini istiyorsun demektir Doğru mu?Ben arabesk sanatçısı Mahsun Kırmızıgül bile olsam,Kral Tv ye Rock müziğin de bu kanalda daha fazla yer alması adına proje olarak bunu kabul ettirebilmişsem,senin bana hakaret değil teşekkür etmen gerek!albüm çıkarma fırsatı bulamayan nice başarılı grup,bu sayede kendini tanıtabilecek yada albüm fırsatı yakalayabilecek.Ayrıca Rock müziği emanet etmen için,senin bu müziğe hizmet etmiş birisi olman gerek,oysa ben ETİCİN diye bir Rock sanatçısı tanımıyorum..

Eğer bu müziği seviyorsan ve alternatif grupların çoğalmasını bu müziğin genişlemesini ve gelişmesini gerçekten istiyorsan,mantıklı eleştirilerini benimle paylaşabilirsin.Mesajını bekliyorum

Saygılar

Umut Kuzey

Re: haset adamlar..

umutkuzey demiş ki:
evet ancak kral tv ye yaraşırdı o da oldu.hey yarabbim ya...bakalım daha rock müzik nasıl düşcek.umut kuzeye emanet etmişiz müziği.

Bu ne demek oluyor?

Dostum bu yazdığını sağlıklı bir kafayla yazdığına inanmıyorum. yada yanlış bir imajla dolaşıyorsun halkın arasında..Rock seviyorum diyorsan ve bu siteye girip yazı yazabiliryorsan,bu müziği seviyorsun ve yükselmesini istiyorsun demektir Doğru mu?Ben arabesk sanatçısı Mahsun Kırmızıgül bile olsam,Kral Tv ye Rock müziğin de bu kanalda daha fazla yer alması adına proje olarak bunu kabul ettirebilmişsem,senin bana hakaret değil teşekkür etmen gerek!albüm çıkarma fırsatı bulamayan nice başarılı grup,bu sayede kendini tanıtabilecek yada albüm fırsatı yakalayabilecek.Ayrıca Rock müziği emanet etmen için,senin bu müziğe hizmet etmiş birisi olman gerek,oysa ben ETİCİN diye bir Rock sanatçısı tanımıyorum..

Eğer bu müziği seviyorsan ve alternatif grupların çoğalmasını bu müziğin genişlemesini ve gelişmesini gerçekten istiyorsan,mantıklı eleştirilerini benimle paylaşabilirsin.Mesajını bekliyorum

Saygılar

Umut Kuzey

ZATEN UMUT KUZEY GEREKEN CEVABI TOKAT GİBİ VERMİŞ SANA MI KALDI BUNUN YORUMU ETİCİN MİSİN NESİN BİRAZ ARAŞTIR ÖÐREN SONRA GEL BURDA KONUŞ SENİNDE MÜZİK ANLAYIŞIN BU ZATEN ORTADA BELLİ BU ORTAMI VE BU KİŞİLERİ MÜZİÐİ GERME SAKIN İŞİN İÇİNDEN SENDE ÇIKAMAZSIN AÐZINDAN ÇIKANIDA KULAÐIN DUYSUN...

Geri