Umut Kuzey

cidden link ler sakıncalı ayrıca insanların uğraşlarına emeklerine saygı göstermeyi desteklememiz daha doğru deil mi ondan soora bilmem kurban nie dağıldı demir demirkan niye albüm yapmıo nie yapsın ki adam

merhaba arkadaşlar...

UMUT KUZEY' le KonuşaROCK programının 3 haftasını geride bıraktık... Bu haftaki konuğumuz ise müzik dünyasına yeni bir soluk getiren YÜKSEK SADAKAT grubudur. YÜKSEK SADAKAT' ı canlı performanslarıyla izleyebilir ve onları tanıma fırsatı bulabilirsiniz.
Ayrıca program sırasında 2030 a sormak istediğiniz soruları iletebilir,grup tarafından da beğenilen en güzel soru olursa sorduğunuz soru güzel bir imzalı gitar kazanabilirsiniz.

10.11.2006 ( Cuma günü ) saat 23:30 da Kral TV yi izlemeyi kaçırmayın...

Rock müziğine gönül veren Amatör arkadaşlar...

Kendinize ait grubunuz ve besteniz varsa sizleri Kral Tv' de her salı 23.30 da yayınlanan "Umut Kuzey'le GençROCK" isimli programa davet ediyoruz.

Bu programda en çok sms yoluyla en çok oy alan grup yine Kral Tv'de Cuma günleri 23.30 da yayınlanan ve ünlü bir Rock Sanatçısının konuk olduğu "KonuşaROCK" isimli programda canlı performans sergileme hakkına sahip olacaktır.

Bilgi ve Demolarınızı PK 202 Şişli/İSTANBUL adresine gönderebilirsiniz.

0 212 217 51 90 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

eee ekleyiverelim dimi :) ;) 8)

Arkadaşlar bu akşam konuşaROCK'ın konuğu Yükseksadakat..23.30 da Kral Tv buluşalım. 17 kasım 2006 da Barış Akarsu ve 01.12.2006 da ise Aylin Aslım konuk..Sevenlerine duyrulur..

kaliteli isimlerin programa gelmesi Umut Kuzey'in saygınlığını arttırmakta...böyle programlar olmalı tabi ki...hatta bir gün Güven Abi'yi de (G.Erkin Erkal) da davet edin...Umut Kuzey onun programına çıksın...reyting değil,dayanışma ön planda olsun...

ThE_MaFFicK demiş ki:
ya bu adamın sunuculukla uzaktan yakından alakası yok

Sana göre..Fakat ben çok beğendim..1.Kaliteli bir program
2.Umut Kuzey'in programa araştırarak hazırlandığı belli oluyor.Geçen hafta Emre Aydın'nın programınıda izlemiştim.Sing your Sing yarışmasının görüntülerini bulmuştu.Kısaca emek var.
3.Enerjik bir program, Umut Kuzey'in bu enerjisi bizlerede geçiyor.
4.Sanatçıların müzikal kariyerleri ve canlı performansları üzerine kurulu bir program.Kişilerin özellerine inilmeden, samimi, espirili,saygılı yaklaşımlar güzel.İzleyicilerden gelen sorularda ayrı bir renk katıyor.
5. Ve Canlı canlı Rock şarkılar dinleyip, sanatçıları daha yakınen tanıma fırsatı buluyoruz.

Daha ne istiyoruz 8O Ve Umut Kuzey emek vererek iyi bir şeyler yapmak istiyor ve bence iyi bir şeyler yapıyorda...

ThE_MaFFicK İst. da yaşıyorsun dimi??? ee buyur ozaman sana devredelim bakalım ne yapabileceksin!??? burda adamın programı sunmasıyla ilgili değilde rock müzik adına neler yapılabilir düşüncelerinizi fikirlerinizi iletseniz daha iyi olmazmı kardeşim! elbetteki o adam sunucu değil! bunu oda biliyor bizde... tutupta mesela kutsiye hadi gel rock programı sun dicek halleri yoktu!!!

biz insanoğlu hiç bi b.ku beğenmiyoruz abicim! ne emmeye geliyoz ne gömmeye! ancak ağzımız boş laflar ediyor icraate gelince düşünce fikir iletmeye gelince fıısss!!!

araştırması konusuna gelince... mesela bulutsuzluk özleminin o ilk 45 lini bulup yayınlaması daha sonra hayko cepkinin bimen adlı arkadaşına yazdığı parçasını bulup yayınlaması...

yani bişiler yapılmaya çalışılıyor!...

merhaba arkadaşlar...

Umut Kuzey' le KonuşaROCK programının 1 ayını geride bıraktık. 1 ay boyunca her hafta cuma akşamları profesyonel anlamda müzik yapan rock sanatçılarını bizlerle buluşturdu.

Bu haftaki konuğumuz ise, Barış Akarsu olucaktır. Barış Akarsu capcanlı performansıyla hayranlarına güzel bir müzik ziyafeti verecektir.

Barış Akarsu imzalı gitar kazanmak istiyorsanız program sırasında 2030 a göndereceğiniz sorularla bu gitarı kazanabilirsiniz. Barış Akarsu tarafından seçilecek olan en güzel soruyu yollayan arkadaşımız Barış Akarsu imzalı gitar kazanacaktır.

Ve daha bambaşka sürprizler sizleri bekliyor Cuma akşamı Barışseverler...

17.11.2006 ( Cuma günü ) 23:30 da Kral TV yi izlemeyi unutmayın ve kaçırmayın diyorum...

OOO Barış abim çıkıyo da daha ne isteyeyim. Süper seçim ;) Umut Kuzey çok başarılı, KonuşaROCK kalite ve samimiyet kokan bi program, e bi de barış abim çıktı mı tadından yenmez bu program bu hafta. Çok teşekkürler başta Umut Kuzey ve sonra tüm KonuşaROCK ekibine...

Umut Kuzeyle KONUŞAROCK programının yayın saati cuma günleri 22:30 a alınmıştır... bu haftadan itibaren 22:30 dan sonra saat 01:00 e kadar programı izleyebilirsiniz. iyi seyirler

bundan sonra her cuma 22:30 - 01:00 arası KONUŞAROCK zamanıdır...

yahu ben aslında sevmedigim ve desteklemedigim hiç bir isme yorum yapmam aslını isteyen olursa :)ama yorum yapmadan edemicem ..be umut kuzey !rock müzik yapıyomuşşsun! iyi anladık saygımız var herkese de,şu kral tv.de ki konuşarock diye tansiyonu sıfır programı neden yaparsın ki...çok gereksiz buldum iki kere denk geldim biri bulutsuzluk özlemi biri de emre aydın.valla ben bayıldım sonunda degiştirdim bu kadar tansiyonu düşük cok az program seyrettim.hayır rockçı dedigini böyle bilmem de ben...:)

katarockt demiş ki:
yahu ben aslında sevmedigim ve desteklemedigim hiç bir isme yorum yapmam aslını isteyen olursa :)ama yorum yapmadan edemicem ..be umut kuzey !rock müzik yapıyomuşşsun! iyi anladık saygımız var herkese de,şu kral tv.de ki konuşarock diye tansiyonu sıfır programı neden yaparsın ki...çok gereksiz buldum iki kere denk geldim biri bulutsuzluk özlemi biri de emre aydın.valla ben bayıldım sonunda degiştirdim bu kadar tansiyonu düşük cok az program seyrettim.hayır rockçı dedigini böyle bilmem de ben...:)

Senin tansiyonun düşmüş olmasın..Kesinlikle öyledir..Çünkü süper programlardı..Bulutsuzluk ve Hayko CEpkininki özellikle süperdi.. http://youtube.com/watch?v=Dry9aopn7W0 izleyin :D

yahu anlatamıyoruz sanırım yada millet çok acayip... ne yapsan yaranılmıyor yahu a.q. !!! nedir bu anlamıyorum ki... kışının üstünde oturup amanda efendim rock şöle oldu böyle oldu bozuldu işte tanıtamıyoruz!!! ulan al işte prtogram yapılıyor işte! tamam kral tv gibi bir kanalda olması biraz düşündürücü ama işin içinde ticari bir kaygı yok ki kardeşim!!! ki ticari kaygısız hiçbirşey yoktur! kaygın olmazsa bu hayatta nasıl yaşicaksın kardeşim! hobi olarak birşeyi yaparsın zevk alırsın o ayrı bir meseledir karıştırmayalım!!!

katarockt sen bugüne kadar rock müzik için ne yaptın acaba pardonda öğrenmek istedim yani??? bir açıklarsan hani memnun olcam:=)) adam sunucu değil kardeşim bunu hepimiz biliyoruz! tutupta reha muhtarı ali kırcaya mahsun kırmızıgüle kutsiye emraha gelde hadi rock programı sun dicek halleri yok heralde!!!

mavie demiş ki:
katarockt demiş ki:

Senin tansiyonun düşmüş olmasın..Kesinlikle öyledir..Çünkü süper programlardı..Bulutsuzluk ve Hayko CEpkininki özellikle süperdi.. http://youtube.com/watch?v=Dry9aopn7W0 izleyin :D

harbi dostum sen bir tansiyonunu ölçtür gel...:)

arkadaslar böle platformlara aslında elestiri yazmak istemiorum ama kendimi ne zaman turkrocka girsenm ve umut kuzey baslığını görsen zor tutuyorum...lütfen mazur görün..bu adamı sevene saytgı duyuyorum yaptığı işede...ama rockcı sıfatını asla kullanamam umut kuzey için..bunun haddi ban düsmez tabiki..umut beyin bu kacıncı albümü am hangi organizasyonda yer almıstır kendileri(rock n coke vss..) zaten alamazda...kanalın birinde rock programı yapıor ama kliplerinde pop yayınlıor..bu nasıl iştir..albümü dinledim önyargılı olmayayım die ama ne yazık ki önyargılarımda haklı cıktım tamamen fıss bir albüm..ne dimm umarım basarılı olur ama hiç sanmıorum..su programında amatörlere yer verdiği için kutlayabilirim kendisini sadece okadar..keske kutlayabileceğim baska seyleride olsaydı...saygılar

Geri