Umut Kuzey

UMUT-
hemen albümümü çıkarayımda para kazanayım diyenlerden değil hiç bi zamanda olmayacak...öyle bişi olsaydı albüm şimdiye kadar çoktan çıkardı...ama o hep çalıştı biz burda ''albüm nerede daha çıkmıcak mı ''diye isyan ederken o hep çalıştı...bu arada bizimlede dostluğunu sürdürdü...bizi onun hayranları olarak değil birer UMUTSEVER,birer dost gibi gördü...ve uzun bir çalışma sürecinden sonra layık olduğu yere gelecek...
UMUT-
müziği sadece ünlü olmak için kullanan,farklı magazin programlarında ben müzik yapıorum dierek saçma sapan tartışmalara giren şarkıcılardan değil...müziğini doğru yerde doğru işler için kullanan bi sanatçı UMUT...konuşması,duruşu,gitarı ve şarkılarıyla hep bizim UMUTumuz olmaya,İÇİMİZDEKİ UMUT olamaya devam edecek...buradaki bu düşünceler bu dostluk,
Ve UMUT sevgisi hiç bitmeyecek....Hiçbir zaman....

reyhane demiş ki:
UMUT-
hemen albümümü çıkarayımda para kazanayım diyenlerden değil hiç bi zamanda olmayacak...öyle bişi olsaydı albüm şimdiye kadar çoktan çıkardı...ama o hep çalıştı biz burda ''albüm nerede daha çıkmıcak mı ''diye isyan ederken o hep çalıştı...bu arada bizimlede dostluğunu sürdürdü...bizi onun hayranları olarak değil birer UMUTSEVER,birer dost gibi gördü...ve uzun bir çalışma sürecinden sonra layık olduğu yere gelecek...

Çok doğru..Umut herzaman Televole kültüründen uzak durdu..Umarım değişmez..

reyhane demiş ki:
UMUT-
UMUT-
müziği sadece ünlü olmak için kullanan,farklı magazin programlarında ben müzik yapıorum dierek saçma sapan tartışmalara giren şarkıcılardan değil...müziğini doğru yerde doğru işler için kullanan bi sanatçı UMUT...konuşması,duruşu,gitarı ve şarkılarıyla hep bizim UMUTumuz olmaya,İÇİMİZDEKİ UMUT olamaya devam edecek...buradaki bu düşünceler bu dostluk,
Ve UMUT sevgisi hiç bitmeyecek....Hiçbir zaman....

Reyhane söylediklerine katılıyorum.Bir Pop Star yarışmasına katılabilirdi..Fiziğide düzgün..Sonra Rock müzik yaptım diye ortalarda dolaşabilirdi..Fakat o bunları tercih etmedi..O sadece müziğini yaptı..

Çukurova Bölgesindeki Arkadaşlarımız İçin Bir Bilgi;
......................................

Toplantı İçin Açıklama;

Mart ayının son haftasında Umut Sertler ile Adana da hem sitemiz üyelerinin ilk toplantısını hemde yapılacak faliyetlerinin yüzyüze ilkdefa görüşüleceği bir toplantı gerçekleştireceğiz.

İlk olucak olan ve bizleri ileriye taşıyacak olan bu birlik ve beraberlik çağrısına kulak vermenizi istiyoruz. Umut' un fanatik hayranı olmanız gerekmiyor. Sadece dinlemeniz, sevip-saygı göstermeniz ve bizlere destek vermeniz bizler için çok önemli.

Güzel şeyler yaparak insanlığa faydalı olmak istiyorum diyorsanız sosyal aktivitelerde bulunmak istiyorum diyorsanız Tüm Çukurova Bölgesindeki arkadaşlarımızı bekliyoruz ...

Yeni albümün çıkmasına az bir süre kaldı. En geç Nisan ayı içerisinde de albümü vitrinlerde görüces inşallah hep beraber.

Ayrıca Umut'un Çukurova Bölgesindeki üyelerimize özel güzel bir sürprizi olucaktır Bende merak ediyorum doğrusu

Daha geniş detaylı bilgiyi tekrardan bu başlık altında sizlere ileticez. Sitemizin forum sayfasından da bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla...

brambel13 elbetteki gelebilecek olan herkese kapımız sonuna kadar açık... başımızın üstünde yeri var gelecek olan arkadaşlarımızın.

www.umutsertler.com sitesinden takip edersen sevinirim. orada da forumlara konuyu ekledik. ayrıca gün belli değil daha. bir kaç güne kadar belli olucak.

Arkadaşlar tam tarih belirlensin..Bende gelmeye çalışırım..Adana da hem akraba ziyareti,hemde fan clup toplantısına katılırım..Bir taşla iki kuş..Süper olur

merhaba sevgili dostlar,

adana da yapacağımız toplantının tarihini mart ayının son haftası olarak söylemiştik. bu hafta son hafta içerisindeyiz; fakat umut beyin kaset çalışmalarının son aşaması; bu hafta düzenlemeye alınacağı için, umut bey bu hafta yoğun çalışma temposu içerisinde olacağından gelemeyecek. önümüzdeki hafta içerisinde veya haftasonuna bizlerle olucak. ilk hedefimiz kaset olduğu için bu toplantıyı 1 haftalığına ertelemiş bulunmaktayız.

tüm üyelerimize email yoluyla 1 hafta öncesinden bilgi verilecektir.

sevgi ve saygılarımla... teşekkürler.

obezdoktor demiş ki:
merhaba sevgili dostlar,

adana da yapacağımız toplantının tarihini mart ayının son haftası olarak söylemiştik. bu hafta son hafta içerisindeyiz; fakat umut beyin kaset çalışmalarının son aşaması; bu hafta düzenlemeye alınacağı için, umut bey bu hafta yoğun çalışma temposu içerisinde olacağından gelemeyecek. önümüzdeki hafta içerisinde veya haftasonuna bizlerle olucak. ilk hedefimiz kaset olduğu için bu toplantıyı 1 haftalığına ertelemiş bulunmaktayız.

tüm üyelerimize email yoluyla 1 hafta öncesinden bilgi verilecektir.

sevgi ve saygılarımla... teşekkürler.

İyi bir albüm gelsinde..Beklemeye razıyız ;)

Yeni Albüm

Umut sonunda yeni albümünü bitirdi..Arkadaşlar oldukça uzun bir süre bekledik..Fakat sanırım Umut albümün istediği kalitede,istediği ruhta olması için bu kadar uzun süre çalıştı.Albüm kayıtlarında gitarlarda Metin Türkcan,davulda Gökça Dayanç,ve Basta Cüneyt Karayalçın var..Yani sert bir albüm..İlk albümle çok farklı..Bence bu albümle Umut kendi tarzını bulmuş..Albüm pek yakında müzik severlere sunulacakmış..Çıkış tarihini buradan tekrar bildireceğim..

sağol dostum bende onu yazıcaktım şimdi.

bide bu arada toplantımızda kaset çalışmalarından dolayı gerçekleşemedi halen. kaset bitti piyasaya çıksın en kısa sürede toplantı gerçekleşecek. kaseti çok merak ediyorum açıkcası.

(bu arada ben obezdoktor. nickim bazı sebeplerden dolayo silindiği için bu nicki kullanıyom:=)) )

Re: Yeni Albüm

brambel13 demiş ki:
Umut sonunda yeni albümünü bitirdi..Arkadaşlar oldukça uzun bir süre bekledik..Fakat sanırım Umut albümün istediği kalitede,istediği ruhta olması için bu kadar uzun süre çalıştı.Albüm kayıtlarında gitarlarda Metin Türkcan,davulda Gökça Dayanç,ve Basta Cüneyt Karayalçın var..Yani sert bir albüm..İlk albümle çok farklı..Bence bu albümle Umut kendi tarzını bulmuş..Albüm pek yakında müzik severlere sunulacakmış..Çıkış tarihini buradan tekrar bildireceğim..

Sevindim..Hemde çok..Albümü büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz..Albümde emek verenler gerçekten isim olmuş ve rocka emek veren insanlar...Ortaya güzel bir albüm çıktığına inanıyorum..