Dans

Dans bence en güzel spor.. hem de rahatlatıyor insanı... Ama bir club a gidip dans etmek değil bahsettiğim. Salon danslarını seviyorum. Arjantin Tango kadar estetik bir dans var mıdır ya. Bence tango dansın son aşaması.

3 yaşımdan beri bale yapıyorum. 3yılda konservatuarda okudum. dizimden sakatlandım ve bıraktım. ama beni acayip rahatlatıyo dans etmek. provalarda çok yoruluyosun resmen eziyet gibi geliyo. ama sahneye çıkınca hepsine değdiğini anlıyosun... :D

Valla bugün muhteşem bir dans izledim,ispanyollar gibisi var mı ya, flemenko ritimleri..Kendimi çok gereksiz hissettim dünyada dans etmediğim için..Ama bugün yarın başlıcam bende..Gerçi kafkas oyunlarında boy göstermitim birara ama..Gerçek dans istiyorum ben!!...

ben 10 yıldır içindeki ritimle yaşıyrm ve onu ortaya çıkarıyorm ama son 1 yıldır dansın içne.... bi ayrı gerçek insanlar tv dansları görüyolar ki bunlarda iğrençç her grubun arkasında etnik denilen danslarr ama sahnede durm farkılı bence insanlar biraz tv bırakıp bize destek versinn

bbg gelin kaynana türkücü popstar şişkolar ve şimdide dansçıların yarışması yapıldı.jüride asena tan sağtürk yanca evcimik ve uğurkan erez var.herbiri kendi dalında ekol! isimler.dikkatimi çeken ufak bi detay bahhattine dikkat!!!!(yaprakmışşş)

Off izledim geçen hafta önüne gelen oryantal dans yaptı yuhh dedim. Bahattin ayrı bir olaydı! Dans yarışması değil direk reyting amaçlı bir program şahsen gülmek için izlenir:D Bahattin'nin bi lafı yerlere yatırdı bizi " Nasılll iyi dönümüşüm dimiğğğ!"

bende lisede denemiştim okulda ders veriolardı bi ara rumba çaça göstermişlerdi sonra modern dansa geçtik sonrada bitti :LOL: aslında en çok buz dansı yapmak isterdim izlemesi acaip zevkli eminim yapması da zevkli olurdu ama yaşım geçti :( bi de bişey sorucam hacettepe üni.nin modern dans topluluğundan biri varsa benimle iletişime geçebilir mi biz bayağı aradık ama ulaşamadık bi kaç arkadaşla katılmak istiyoruz da ;)

en güzeli tango,yani ben yapamasamda seyrettiğim kadarıyla en iyisi o.aslında çokisterdim tango yapmayı ama birazda kovalamak lazım.fırsatları iyideğerlendirmeli.aslında bu hayatın her aşamasında geçerlidir.bana tango öğretecilecek birini bulsam,malezya ya bile gidebilirim.amaç isteklerinin peşinden koşmaksa eğer.

hayatımın 6 yıılını dansla geçirdim.grup kurdum,yarışmalara katıldım vs vs...şu an bıraktım.liseden beri hiç uğraşmadım dansla...çok acaip bi duygudur,insanın içinde vardır dans yeteneği bence.çok şişman olan birisi bile çok güzel dansedebilir.ama gözlere yazık :(

dün akşam uluslararası bursa festivali'ndeydim ve mükemmel bir dans gösterisi izledim.Flamenco Oriental... sahnede önde bitmek tükenmek bilmez enerjileriyle dansçılar ve arkada gipsy kings tadında müzisyenler orada bulunan herkesi büyülediler.bir daha gösterileri olursa şiddetle tavsiye edilir :) Asi se baila! Asi se toca! Asi se canta! :p

annemler baleye başlamamı istemşler yaşım bale için küçük denilince de önce 2yıl jimnastik yapmışım yaptım yani :) sonra bi 8 yıl kadr da bale yaptım şu an da okulum nedeniyle dansla epey içli dışlı olcam

Dans bence bir spor değildir içinden geldiğin gibi hareket edersin içini dökersin işte.Bu , sağlıklı güzel iyi bir vücuda vs. sahip olmak amaçlı yapılan bir aktivite değil bence.

Çok güzel birşey ve hayatım boyunca hiç beceremediğim birşey.Açıkcası dans fobim var :) . İnsanın içinden gelmesi gerekli belkide.Ben izlemeyi tercih ediyorum...

Geri