Back To The Future

Yalan söylemeyim, hatırlamıyorum. :D Belkide hiç bakmamışımdır, Türkçe altyazı yok diye. :LOL: Ama akşam bakar, neler olduğunu yazarım yarın.

Bulamıyorum DVD setini. 2 ay önce badana-boya olayı yüzünden DVD'leri koliye koyup, kaldırmıştım. Koli yok ortalıkta. :) Gitti o kadar dvd!

Her sene aynı dert. Hıyarın biri fotoşok yapıyor, millet coşuyor Marty gelecek diye. Daha var uçan kaykaylara, 2015'te o. Düşün Yekta Kopan bile aldanmış twit atmış. Ki kendisi Marty Mcfly'ı seslendiren kişi yahu :D

Tevfik Fikret'in ölüm yıldönümünü unutup Hababam'dan numarayı yutan öğretmen gibi hissettim kendimi. Bir an çok hoşuma gitti, hiç yıla bakmadan direkt koydum, bir de yazıklar olsun unumuşuz çektim üstüne... 1885-1955-1985-----2012 olur mu hiç lan. Alın işte facebukun marifetleri. Dittiminin platformu. Hata bizde tabii, dikkatli bakıp düşünemedik.

Felix'in bu akşamki atlayışı ile ilgili en güzel espriyi yaptılar tartışmasız.

felix.JPG

2015'e yaklaşırken uçan arabaların olmaması ama film çekildiğinde olmayan, bugünün en sıradan ürünü olan internet mucizesi! işte o gelecekteyiz...

Odayı hazırla Crom, adam başı birer koli birayla geliyoruz. Ne biçim adamlarsınız lan var mı öyle tek başına izlemek!

What's that writing mean, Neekay... what is that, some sort of Injun talk or somethin'?

Bu feysbuktaki Back To The Future sayfasını yapan çocuklar Türkiye'den. İlk başlarda eğlencelik açmışlar orayı öyle. Birkaç yıl önce yıldönümü partisi gibi bir olay için filmin şirketi Amerika'ya davet etti bunları. Oyuncularla tanışmışlar, fotoğraflar falan neler neler. Kıskançlığımdan çatladım valla ne şans lan nerden nereye.

Ha bir de şöyle bir şey var ki, ben ne zaman izlesem 3. filmin sonlarına doğru hep bir hüzün bastırıyor inceden... Bildiğiniz canım sıkılıyor yahu. : ) O parçalanış filan, aman...

Geri