chucky

98 yılına ait bir filmdi hatırladığım kadarıyla.bir bebekten bu kadar korkacağımı hiç düşünmemiştim :roll: ama çocukken oynadığımız o masum oyuncaklara hiç de benzemiyordu değil mi?
ve şimdi SEED OF CHUCKY ile yeniden gündeme geliyor film..kuklacı ve chucky bir çocuk yetiştirmeye kalkıyor..gelininden sonra artık oğlu da sahnede yani..
bakalım eski tadıyla izleyebilecek miyiz!?

Chucky bi efsaneydi...yeni seriside eminim güzel olacaktır...aslında olağanüstü bi film değildi ama chucky'de beni çeken bi şeyler vardı her zaman...

Abi ben o filmin hâla etkisindeyim...
Ablamın çocukluğundan beri sakladığı bir bebeği var 8O 8O , ortalıkta bıraktımı bebeği alıp bir yerlere tıkıyorum...

(Ne kadar salağım.......... :? :? )

1!! numaraları gülme malzemesi bu filim serisinde vardır millet ben bilhassa her izleyişimde ayrı ayrı kahkaha efektleri atar gül gibi açarım mutluluktan chucky iyi varsın :twisted: aman geliyooo der paso filimdeki elemanlar kaçar ondan ulen bir dur şöle sağlam bir tekme at auta çıksın chucky çiki çiki...

freddy ye benzetiyorum ben onu.ikisinden de küçükken çok korkardık.şimdi ikisine de gülüyoruz.zaten bu o kadar açık bir şey oldu ki,yönetmenleri de serileri hakkaten komediye döndürdüler iki filmde de.hele -chucky nin gelini-neydi öyle?

98 yılından önce olması lazım değilmi ya ...:? çünkü benim küçükken aynı ona benzeyen bir bebeğim vardı paten yapıyordu bir gece kalkıp onu kırmıştım bu beni öldürücek diye(harbiden yaptım) :LOL:
Birde eskiden tv prog.larını videoya çekerdik show tvde bir sinema programı amerikada gösterie giren türkiyeye yakında gelicek filmleri yayınlıyordu chuchky ,yırtık rahibe falan vardı siz hesaplayın artık :) harbiden korkunçtu ama ....

yeni filmde chucky oğluyla beraber gelinim olur musun? adlı programa katılır... berbat bir filmdi bence.berbat bir karakter, amerikan kültür emperyalizminin deli saçmalarından.

sanırım beni de en çok korkutan o acayip bakışlardı..bir de yüsündeki o dehşet verici çizgiler :roll: yine de çok kaliteli bir film olduğunu söylemiyorum..

aslına bakılırsa film çopk boktan bir film!ama çocukken izlediğim için çok korkmuştum.tabii bilinç altımda yer etmiş bir filmdir.hatta izlediğim ilk korku filmidir chucky.tabii birde ardından gelinide gelince oyuncaklardan iyice korkmaya başladım.ama yenisi yapılsa sinemaya gidip izlemem.

çok küçükken izlemiştm...
ödüm kopmuştu uzun süre uzak durmuştm bebeklerden filan...bide chucky e benzer bi bebeğim vardı...gözlerini oymuştum hehe sonra siyah bi poşete koyup dolabın en dibine saklamıştım...heheh güya onu öldürdüümü filan düşünmüştüm çocukluk:)ama geneede hakkaten tırstıran bi filmdi bence...

Seri halinde cekilen, bi oyuncak bebegin dellenip, cinnet gecirip yaptigi katliamlari anlatan korku filmi, bu filmin ayni adi tasiyan, zamaninda bilimum oyuncaga tereddut ve korkuyla bakmama sebep olmus kahramani PİLLİ DÜRZÜ senin yüzünden kaç yaşıma kadar tek başıma tuvalete gidemedim :D

Geri