Derin Esmer

derin gercekten muthis biri ama kirilmayin tabi harun gibi guzel sesi yok yani muzisyenligini sarki sozlerine insanligina ghic lafim yok ama sesi pek ii gelmioduu bilmiorum ama ilk albumde sessizlik ve past sarkisi cok guzeldi yine de harun ii derimm ayrilmasi uzucu ama kerem o. de cok basarili muhtesem hatta...

ya bence derinle harunu kıyaslamak yanlış..çünkü ikisinin de cok ii sesleri var..ama yabancı şarkılarda derinin harundan ii oldugu kesin.. ama çogu şarkı da haruna yakışıo.. yaa işte ikisinin de sesi cok farklı, derin çeşitlilik katıodu gruba,burak da öyle..

ya tabii ikisini yeri herkesde ayridir bendede ole ama belki asina oldukk harunu dinlemeye benim kulagima harunun sesi yatkinn ilk baskita nese yaa ama yine derin esmerde ii tabii cok sarkicidann bu bi kesin

fulya_m_o_r demiş ki:
Kendisi Mor ve Ötesi'nin eski vokal/gitarı olur(bilmeyenlere...)
99da yerini Kerem Ö.'ye bıraktı gerçi bana hala bi mvö elemanıymış gibi geliyo ama yakında albümü çıkıyo!!! Deriin çabuk ol hadii!! :D
birak nezaman cikartirsa albümü cikarsin sen ne karisiyorsun?
alla alla........
Kod:
sen ona hadi cabuk ol dedinmi cabukmu olacak?tabiki hayir....

Off sorunlu musun!! Laf atacak yer arıyorsan öm at! forumu kirletme!! çabuk ol dediğimde çabuk olmayacağını bilecek kadar da zekam var herhalde sağol!!! sadece çok özlediğimi ve artık çıkmasını istediğimi belirttim!!
Love_angel:2005 eylülünde çıkıyor albüm....

fulya_m_o_r demiş ki:
Off sorunlu musun!! Laf atacak yer arıyorsan öm at! forumu kirletme!! çabuk ol dediğimde çabuk olmayacağını bilecek kadar da zekam var herhalde sağol!!! sadece çok özlediğimi ve artık çıkmasını istediğimi belirttim!!
Love_angel:2005 eylülünde çıkıyor albüm....

Tanrim sonunda bu forumu da basmasinlar birileri Fulya'cim !!!!!! ;)

2005 yili gercektende verimli bir yil olacagini dusunuyorum : bir suru turk rock albumu cikacak , onlardan biri de Derin'in ...sabirsizlikla bekliyoruz .... :D

üzülmeyin arkadaşlar :!:
bi kere derin köfte dudaklara sahip deil
ve önüne gelene göz kırpıp poz vereceğini hiç sanmıyorum
sonra derinin videoları türkiyenin ilk ve en gzüide müzik kanalı KRAL TV de dönmez büyük ihtimal :!: :!:

dead_poet demiş ki:
üzülmeyin arkadaşlar :!:
bi kere derin köfte dudaklara sahip deil
ve önüne gelene göz kırpıp poz vereceğini hiç sanmıyorum
sonra derinin videoları türkiyenin ilk ve en gzüide müzik kanalı KRAL TV de dönmez büyük ihtimal :!: :!:
sonsuz katılıyorum..kofte dudak :LOL:

Derin Esmer..gerçekten çok kaliteli bir adamdı morveötesi'ne dahil iken..halada öyle olduğuna dair hiçbir kaygım yok..vokali muhteşemdir bence..daha sıradışı yada farklı bir vokal göremiyorum açıkçası ben..yıllardır albümü bekliyoruz..halada bıkmadan beklemyeceğiz..gerçekten çok az kaldı..kolay gelsin kendisine burdan.. :roll:

Geri