Pod xt & xt live

daha değişik kayıtlarda gönderebilirmisin ciddi almayı düşünüyorum bu aleti mesela customtone.com dan metallica, pantera tonları patchleri kullanarak bişeyler gönderseniz çok şükela olur...

virtuose demiş ki:
......
2) yeni alırsam muhtemelen almanyadan getirticem, şu voltaj muhabbetine kafam takıldı.converter kullanırsam heralde sorunu aşarım dimi?gerçi almanyanın voltajını da bilmiyom ya neyse ...
Geçen sene Almanya'dan aldım aleti, konvertör falan bağlamadan direk giriyorum ,çatır çatır çalışıyo.Almanya ve Türkiye'nin volt değerleri aynı.
Fiyatı da 479€ idi, www.thomann.de den getirttim aleti, 5€ kargo parası aldılar.3 veya 4 günde geldi alet bana çi<ik bile olmadan.Thomann gerçekten çok kaliteli,büyük bir firma diye biliyorum,kanıtladılar da bana bunu yani :)
Gümrükte de hiç sorun olmadı,gümrük memuru gümrük eşyası var mı dedi,var dedim,ne var dedi,gitar için efekt aleti dedim,çantayı bile almadan tamam geç dedi.4-5 sn. lik bi diyalogdu yani.

Sanırım sorduğun ve soracağın sorulara cevap verdim :)

eyvallah abi voltaj olayı için sevindim:)
5 euro kargo parası sanırım almanyada biyere gönderttin kendin getirdin yani,yanlış anlamadıysam..
netten direk buraya göndertsem gümrük patlar mı acep?

arkadaşlar metal model packi satın almayı düşünüyorum.Metal packi olan bi arkadaşımız varsa kayıt gönderebilirmi? yada yorum yapabilir mi? teşekkürler.. bu arada ton paylaşımını başlatmıştıkta baya kısa sürdü hadi paylaşıma devam edelim tonlarımızı saklamayalım :)

gurkanisevic demiş ki:
daha değişik kayıtlarda gönderebilirmisin ciddi almayı düşünüyorum bu aleti mesela customtone.com dan metallica, pantera tonları patchleri kullanarak bişeyler gönderseniz çok şükela olur...

metallicanın welcome home sanatarium giriş+ solo bölümünü kaydettim
iki kanal kaydettim baya uğraştırdı bilgisayarda hala 64mb ram var :)

http://rapidshare.de/files/14948767/welcome.mp3.html

bu ton customtone dan değil ben yaptım evimdeki bilgisayar line6 edit programını açmıyor daha doğrusu açamıyor nefesi yetmiyor:) o yüzden tonları kendim yapmaya çalışıyorum

tiamatx emeğin için teşekkürler...hazırdan yememek için belki bende ramlerimi sökerim böylece ton yazmayı öğrenmiş olurum...boss gt8 e oranla patch desteğinin fazla olması birde Usb audio interface olmasından dolayı tercih ediyorum xt live ı gerçi ama...

meraba arkadaşlar saçma bi sorum olcak ama ksuura bakmayın..ben xt live aldığımdan bu yana pek bi inceleme fırsatım olmadı yani ton yazmak flan flan sadece kendi presetleriyle takılıyorm..sorum şu:Dbu stomp kısmında birden fazla efekti aynanda kullanabiliymuyuz?kullanabiliyosak nasıl olcak bu mesela screamerla blue comp u beraber kullanmak istiyorm..bide yine eğer kullanabiliyosak en fazla kaç tane kullanabiliyorz

arkadaşlar bu başlığa pod 2.0 ı da eklesek iyi olmaz mı?xt,xtlive derken v2.0 p.ç oldu:).biraz da onunla yapılmış kayıtları paylaşsak...

arkadaşlar bu başlığa pod 2.0 ı da eklesek iyi olmaz mı?xt,xtlive derken v2.0 p.ç oldu:).biraz da onunla yapılmış kayıtları paylaşsak...

tiamatx demiş ki:
gurkanisevic demiş ki:

metallicanın welcome home sanatarium giriş+ solo bölümünü kaydettim
iki kanal kaydettim baya uğraştırdı bilgisayarda hala 64mb ram var :)

http://rapidshare.de/files/14948767/welcome.mp3.html

bu ton customtone dan değil ben yaptım evimdeki bilgisayar line6 edit programını açmıyor daha doğrusu açamıyor nefesi yetmiyor:) o yüzden tonları kendim yapmaya çalışıyorum

ellerine saglik. solo kisminin tonu birebir neredeyse.. ama clean icin aynisi soyleyemem :)

ben sana clean kanali atayim sen bana solo kismini at hehe

bu tonu yazarken gitar olarak 1988 yamaha rgx612a(aktif-pasif manyetik) kullandım ritim kanalında tüm manyetikler aktif konumda solo kısmında humbucker pasif 2 single aktif şekilde kaydettim arkadaşın jackson gitarı bende şu anda onu kullandığım zaman tonların hiç biri tutmuyor

bilgisiyar benim baya eski olduğu için mi artık bilmiyorum pod xt programlarını açmıyor o yüzden tonu program halinde sana gönderemem ama müsait bir zaman bulabilirsem tonun değerlerini yazarım

tiamatx demiş ki:
bu tonu yazarken gitar olarak 1988 yamaha rgx612a(aktif-pasif manyetik) kullandım ritim kanalında tüm manyetikler aktif konumda solo kısmında humbucker pasif 2 single aktif şekilde kaydettim arkadaşın jackson gitarı bende şu anda onu kullandığım zaman tonların hiç biri tutmuyor

bilgisiyar benim baya eski olduğu için mi artık bilmiyorum pod xt programlarını açmıyor o yüzden tonu program halinde sana gönderemem ama müsait bir zaman bulabilirsem tonun değerlerini yazarım

cok sevinirim dostum. saanaa yazazyim mi clean i yksa dosya olarakmi yolayim

Geri