Jim Carrey

Man on the Moon'daki oyununun en başarılı performansı olduğunu düşünüyorum.Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve Truman Show'dakilerin ise sıra dışı olduğunu...

jim carrey'nin filmlerini daha yakından takip etmeme vesile olan kesinlikle "Man on the Moon" filmindeki performansıydı. ardından "majestic" ve tabii Eternal Sunshine of the Spotless Mind" . olağanüstü bir oyuncu..

hulyaengm demiş ki:
jim carrey'nin filmlerini daha yakından takip etmeme vesile olan kesinlikle "Man on the Moon" filmindeki performansıydı. ardından "majestic" ve tabii Eternal Sunshine of the Spotless Mind" . olağanüstü bir oyuncu..

Tamamen katılıyorum.Man on the Moon'daki oyununu ondan başka kimse oynayabilir miydi acaba? :roll: Pek sanmıyorum.Andy Kaufman gibi bir komedi üstadını oynamak Jim Carrey'e göre bir şeydi.Masjstic'i de unutmuşuz bu arada. ;)

Jim carrey iyi bir aktör kendi izleyici kitlesini yaratmayı başarmış kendi alanında bir numara yalnız dikkatimi çeken bir şey var bu adamda garip bir çekicilik var sanki zorla gülüyormuş komedyenliği bir şeyi örtbas etmek için kullanıyormuş gibi bir hisse kapılıyorum.Ve eminim ki o güleryüzün altında çok mutsuz hüzünlü bir yaşam hikayesi var...

son dönemler için talihsiz serüvenler dizisinde çok farklı ve çok iidi bence
salak ile avanakta hele yarıldığımı bilirim kesinlikle naparsa yapsın çok seviyorum bu adamı

Bu adam inanılmaz saygı, inanılmaz değer, inanılmaz sevgi hakediyor ya ne olursa olsun, ben hayatım boyunca onun gibi bir komedyen görmedim. Geçen gün MTV Film Ödüllerinde özel bir ödül aldı ama ondan önce Jim Carrey'e özel bir fragman hazırlamışlar, geçmişteki başarıları ile ilgili, onu seyrederken tüylerim diken diken oldu ardından Jim Carrey arkasında bir melekler ordusu ile beyazlara bürünmüş şekilde sahneye geldi ve hakettiği ödülünü aldı. Tebrikler Jim Carrey...

1737-dumbanddumber.jpg
1218-mask.jpg
1760-aceventura.jpg
1761-aceventura2.jpg

953-batmanforever.jpg
123-liarliar.jpg
trumanshow.jpg
manmoon.jpg

grinch.jpg
memyselfirene.jpg
1048-majestic.JPG
1835-eternalsunshine.jpg

1638-brucealmighty.jpg
2061-talih.jpg
2750-dickandjane2005-p.jpg

deryakulahci demiş ki:
siyahhh demiş ki:
iyi bir oyuncu mu onu bilemem; ama inanılmaz doğal geliyor...mimiklerini çok iyi kullanıyor...beni güldüren insanları çok seviyorum...

Mimiklerini iyi kullanıyorsa ve seni güldüre biliyorsa demekki başarılı iyi bir oyuncu ;)

teşekkürler ... mimiklerini kullanan ve beni güldüren her sinema oyuncusu iyi bir sinema oyuncusu demekki =)

siyahhh demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
siyahhh demiş ki:
iyi bir oyuncu mu onu bilemem; ama inanılmaz doğal geliyor...mimiklerini çok iyi kullanıyor...beni güldüren insanları çok seviyorum...

Mimiklerini iyi kullanıyorsa ve seni güldüre biliyorsa demekki başarılı iyi bir oyuncu ;)

teşekkürler ... mimiklerini kullanan ve beni güldüren her sinema oyuncusu iyi bir sinema oyuncusu demekki =)

Burda herhangi bir arkadaşın seni güldürmesinden bahsedip,iyi oyuncu mu?tartışılmıyor..
Burada bir sürü filmde rol almış ve bunun yanında bir çok ödüle sahip,,milyonları kendine hayran bırakan Jim Carrey'den bahsediliyor..
Senin yorumun ne:İyi bir oyuncu mu bilemem ..,iyi oyuncu olup olmadığını algılamıyorsan ben buna :LOL:

deryakulahci demiş ki:
siyahhh demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
siyahhh demiş ki:

Burda herhangi bir arkadaşın seni güldürmesinden bahsedip,iyi oyuncu mu?tartışılmıyor..
Burada bir sürü filmde rol almış ve bunun yanında bir çok ödüle sahip,,milyonları kendine hayran bırakan Jim Carrey'den bahsediliyor..
Senin yorumun ne:İyi bir oyuncu mu bilemem ..,iyi oyuncu olup olmadığını algılamıyorsan ben buna :LOL:

birincisi bende burda herhangi bir insanın beni güldürmesinden bahtmemişim.ki mimiklerini kullanan bir sinema oyuncusu denmiş..iyi bir oyuncu mu dememden de kasıt şudur ki bence iyi bir oyuncu değil ama onu seviyorum...bir çok filmde rol almış olması bir çok insanı güldürüyor olması benim fikrimi değiştirmez..

not: kişisel bi tartışmaya dönüşsün istemiyorum...teşekkürler..saygılar....

siyahhh demiş ki:
birincisi bende burda herhangi bir insanın beni güldürmesinden bahtmemişim.ki mimiklerini kullanan bir sinema oyuncusu denmiş..iyi bir oyuncu mu dememden de kasıt şudur ki bence iyi bir oyuncu değil ama onu seviyorum...bir çok filmde rol almış olması bir çok insanı güldürüyor olması benim fikrimi değiştirmez..

Görüşüne saygı duyuyorum ama şunu sorabilirmiyim, neden Jim'i seviyorsun?
Onu sadece oyunculuğundaki başarısıyla gördün ve seviyorsan demekki iyi bir oyuncu, Jim bence sadece komedi değil tüm rollerde bu kadar başarılı olabilir , nasıl iyi bir oyuncu olamıyor anlamadım doğrusu. Eğer onu sevme nedenin kişiselse tabi bu beni ilgilendirmez o zaman, anladın sanırım

Saygılar

Eternal Sunshine of the Spotless Mind da kendini aşmış mükemmel bünye.
komedi insanı olarak karşımıza çıkıyordu genelde ama 23numaraylada beni gayetten şaşırtıp kendine yeniden hayran bırakmıştır.

Geri