Jim Carrey

gerçek hayatta çok ciddi bir insan olduğunu düşündüğüm kişilik(kemal sunal eşleştirmesiyle), tabi eternal sunshine of spotles mind filminde yeterince ciddi bi rolü iyi kotararak gerçekten de çok yetenekli bir oyuncu olduğunu bana kanıtladı(sizi bilmem:))

"Eternal Sunshine of the Spotless Mind" Bu filmle zirve yapmıştır bence..Truman Show'la inanç dünyama saldırıda bulunmuş olan bu müthiş oyuncu,ilişkiler konusunda bu filmle sızmıştır içime..Çok yaşasın,ben yaşadıkça dünyamda olsun istiyorum..Seviyorum....

Acaip iyi bir oyuncu. Ensevdiğim komedi oyuncusudur ama artık daha değişik filmlerde rol alıyor. 'sil baştan', '23' gibi. İyide yapıyor.

çok iyi bir komedi oyuncusu,heralde kimse beni bu adam kadar güldürememiştir.ama komedi dışında filmler çevirmesi güzel olmadı bence.sanırım komedyen değilde iyi bir oyuncu olduğunu ispatlama çabasında olsa gerekki senaryosuyla izleyiciyi etkilemeyi hedefleyen filmler çeviriyor.hiç gereği yok bence komik haliyle gayet iyi bir oyuncu zaten

"aman tanrım" çok iyi bir kurgu bence bağlantıyı kuramadım ama vizonteledeki cem yılmaz'ın her bölümünde eğlendiğim gibi keyif aldığım komedi filmi. izlemeyenlere tavsiye ederim

Ace Ventura'nın üçüncüsü çekiliyormuş, baktım ama açıklanan oyuncular arasında Jim Carrey yok henüz. Belki de olmayacak zaten. Ace Ventura Junior var ama, Dünyayı Kurtaran Adamın oğlu mantığında.. :)

Cantstandya demiş ki:
Ace Ventura'nın üçüncüsü çekiliyormuş, baktım ama açıklanan oyuncular arasında Jim Carrey yok henüz. Belki de olmayacak zaten. Ace Ventura Junior var ama, Dünyayı Kurtaran Adamın oğlu mantığında.. :)
Kesin dandik bi film olur...Maske'nin sözde ikincisi korkunçtu:D Jim Carrey'siz Maske'de olmaz,Ace'de...

MÜKEMmel bi oyunculugu var her yorumlamasında izleyiciyi güldürebiliyo ve sonucta hüzne bogmuyo özellikte mimikleri cok enterasan ...

Me, Myself & Irene vardır mesela.. Bence hakettiği değerin çok çok altında kalmış bir film, kime sorsam izlemedim diyor, en sevdiğim fimlerindendir kesinlikle.. Alışveriş merkezinde şizofren kişiliğine ilk kez dönüştüğü sahnedeki mimikler herkesin harcı değildir yani. Tabii orada giren müzik ve sonrası da çok eğlenceli.

Cantstandya demiş ki:
Me, Myself & Irene vardır mesela.. Bence hakettiği değerin çok çok altında kalmış bir film, kime sorsam izlemedim diyor, en sevdiğim fimlerindendir kesinlikle.. Alışveriş merkezinde şizofren kişiliğine ilk kez dönüştüğü sahnedeki mimikler herkesin harcı değildir yani. Tabii orada giren müzik ve sonrası da çok eğlenceli.
Ben çok sıkılmıştım o filminde.Filmin 55.dakikasına kadar sabredebilmiştim.Benim aklımsa polis merkezinde yaptığı ilginç mimikler kalmış.Şekilden şekile giriyordu Jim Carrey.

Cantstandya demiş ki:

peki oradaki kadınla girdiği diyaloglar nasıldı, yarıldım gittim resmen. :D sen mikrofonu eline al kadını rezil et. :D bahçedeki sıçış sahnesi ve gazeteyi almak için eve girişi ve o zaman içeriden bağırtılar gelmesi süperdi. :D

disturbed_one demiş ki:
Cantstandya demiş ki:
Kesin dandik bi film olur...Maske'nin sözde ikincisi korkunçtu:D Jim Carrey'siz Maske'de olmaz,Ace'de...

Önce maske sonra aman tanrım,yetmedi Ace Ventura. Tüm jim Carrey klasiklerinin içine edilmeye yemin edilmiş sanki.

enchant demiş ki:
Cantstandya demiş ki:

peki oradaki kadınla girdiği diyaloglar nasıldı, yarıldım gittim resmen. :D sen mikrofonu eline al kadını rezil et. :D bahçedeki sıçış sahnesi ve gazeteyi almak için eve girişi ve o zaman içeriden bağırtılar gelmesi süperdi. :D
:LOL: :LOL: :LOL:...mimikleri harika adamın ya...yani bi insan memeden bu kadar komik süt emer ( bende ne dediysem artık ) :LOL: löp löp löp...

Geri