Sahte (Alternative Rock) - İzmir

all the small things mi yuh
bu yalanı söyleyen toptur, hemzemindir, aklı başında değildir, ne dediğini bilmiyordur..

ulam o adamlar o şarkıyı çaldırana kadar canım cıktı bea . normalde çalmıyorlardı ve saten her çaldıklarıda farklı oluyor.. ayrıca davulcuya laf yok eğer izlersen dier şarkılarıda her çaldıklarında aynısı deil kulaktan çalıor..

sahte rocks 😉

pühahah ya olm ben gelcektim sana söyledim baktım o hafta fuar da çıkıyomuşsunuz alal suç benim değil yani haber vermeyenlerin 😛 gelicem abi 🙁 söz gelecem a.k ya

bu adamlar turkrock buluşması yapıyolar eheuheuhe toplayın turkrock forumu da roi ya gelin...
vegemite grubundan da all the small thing dinleyelm bakalım merak ediyorum...deişiktir belki harbiden...

arkadaşlar vegemite ve all the small things geyiğinin uzamaması dileğiyle.konuşulup halledilmiştir.uzatmaya gerek yok.

30 Nisan Cumartesi
ROI BAR
Saat : 14:30

Sahte , JackInTheBox , Vegemite , Tiptoe

Not:Ben Tiptoe'yu çok tuttum helal olsun çocuklara 😆

MaveriCK_id demiş ki:
Bu hafta dinleyeibliriz umudu ile geldim, fakat sahne almadınız! neyse artık 30 nisana!... Başarılar arkadaşlar...

2 haftalik bi dinlenme süreci oldu öyle..🙂 bu haftadan,yani 30 nisandan itibaren her cumartesi devam ediyoruz.gelebilirseniz bekleriz,seviniriz..;>

sagolun saygilar

sahte olm la cmt yokuz m.q ya..tevfik fikrette çıkçaz gerçi 8 den sonra çıkçaz ...gelebilirseniz gelin yanlız bırakayın bizi gurbette..ağlarım..sevin bağrınıza basın bizi...bide bu cmt roidemiydiniz ..gittiyseniz bana bilgi verin noldu nelr oldu merak ettim...süper grupları dinleme şansımı kaybetim..ehauheuahe...hadi başbaş

CoFFiN_of_mEvT demiş ki:
bu adamlar turkrock buluşması yapıyolar eheuheuhe toplayın turkrock forumu da roi ya gelin...
vegemite grubundan da all the small thing dinleyelm bakalım merak ediyorum...deişiktir belki harbiden...
eheueh bitmiştir abi o olay 😀 heueh ama geçen sene sahte konserine turkrocktan 10 kişi getirmiştim eheuh hatta oğuz beni içeri beleş sokmuştu 🙂 bi dahada nasip olmadı zaten 😛 geliyorum bu hafta kesin

Geri