Black Tooth (Tarz?)Şehir?

ahhhh beee gelemedim beeee :cry:

Ama anlıyorum ki black tooth yapmış yapacağını ... Tuna abi hoplamış zıplamış onur abi deniz abi ve yeni gelen gitarist 3 dime la sahnede durmuş ve hayvan gibi kafa sallamış... Bateride coşmuş coşturmuş...

ahhhh ahhhh keşke bende olsaydım ya... Ama kalbim sizinleydi dostlar halada sizinle... ama yanarım yanarım ımbroken a yanarım... nasıl kaçırırım onu yaf... pöffffff... Neyse abilerim bol şans hepinize...

BLACK TOOTH :twisted:

çok süperdi valla öyle bi kafa salladık ki onlardan sora cıkan 8 grubun birinde bile kafa sallıyamadık çünkü boynumuz kopmuştu çoktan ve şu an da hala ağrıo helal olsun valla.. Doğu sahneye çıktığında bir iki söledi keşke bütün parçayı düet şeklinde söyleseydiniz.. Neyse başarılar takipteyiz..

bi kameraya çektik tüm görüntüleri. bugün yarın cd ye de aktarmış oluruz. herkese yorumları için çok çok teşekkürler.

Bu epey iddialı olacak ama düşüncemin de sonuna kadar arkasındayım; "Black Tooth festivalin en iyi grubuydu"...

Bir kere sahneye çıktıklarında fırtına kopacağı belli gibiydi. Tek tip kıyafetler, klasik Black Tooth zopası, Tuna Abi'nin şapkası ve muhteşem bir sahne performansı. Gerekli her şey vardı grupta; ruh, enerji, eğlence, gaz. Gerek bestelerle gerek Pantera coverlarıyla uzun yıllar hafızalarımızdan silinmeyecek bir şov sundular. Tuna Abi'nin gökgürültüsünü andıran sesini en kısa zamanda tekrar dinleyeceğimizden şüphem yok.

Tüm elemanların ellerine ayaklarına sağlık.
ANKARA SİZİNLE GURUR DUYUYOR!!!

TEŞEKKÜRLER BLACK TOOTH!!!

önce ben dedim birlikte çalalım diye olm:)evet bu arada tuna'nın vokal son zamanlarda duyduğum en iyi vokallerdendi.en iyi sahne de sizdeydi festivalde kesinlikle.ayrıca bidahaki sefere o gitarları bi verin de teker teker foto çektireyim.çok fantastik grup....ankara gençliği her yönüyle örnek alsın.demirel şapkasına da hasta oldum.PANTERANKARA

Arkadaşlar,
Walla nediyelim böle güzel eleştiriler almak hakikaten adamı gaza getiriyo.
İnşallah bundan sonra dahada iii olmak için elimizden geleni yapacağız

PHILL ANSELMOÐLU :LOL:

Sonunda sizi izleyebildim, hep daha önceki konserlerde kaçırmıştım.

Süpermiş.

Bu Dime'ların hangisi esas Dime diye bakakaldım. İnşallah ilerde tekrar beraber çalarız.

Ben ilk defa izledim grubu çok beğendim valla, sahnede çok ruhluydunuz, özellikle Tuna'yı izleyince düşündüm ki, bazı insanlar sahnede olmak için doğar.

BLACK TOOTH olarak festivalin ardından verilen kısa bir aradan sonra tekrar beste çalışmaları için sütüdyoya giriyoruz ve daha CORE, daha SOUTH besteler için yoğun şekilde çalışmaya başlayarak yeni showlar için karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz.

Süper klip süper parça. Helal size diyorum arkadaşlar. Konser görüntüleri ile şarkı çok güzel bütünleşmiş. Denizcim basla sahnede çok etkili bir duruşun var. Hepinizin sahnesi muhteşem bu arada. Yeni besteleri , çalışmaları heyecanla bekliyoruz. Görüşmek üzere...

dimenewsdec9.jpg

owner ben sana ne diyim daha :)

Bana bu grubu çok met etmişlerdi özellikle beni tanıyanlar manyaklığın ötesinde dimebag fanı olduğumu bilirler sizinde harika pantera coverladığınızı hatta bi arkadaşım sizde dimbagin şimşekli gitarı varmış dedi daha bi gaza gelmiştim o 5 minutes alone klibindeki ama lanet olsun rockstationa gidemedim ama arklarım anlattığına göre siz benim hayalimdeki grupsunuz en yakın konser ne zaman walla çok meraklıyım ya öle böle deil ya 5 minutes alone çalıomuşsunuz ötesi varmı bunun bea gidenler vokali hatta tüm grubu met etti sizi çok merak ediorum walla 4 gözle bi konserinizi bekliorum 8O
REST IN PEACE...

Geri