Black Tooth (Tarz?)Şehir?

80ig5.jpg

tebrik ederim black tooth.yazıyı okuyunca bi an milliyetçiliğim tuttu.anarşist komünistim ama beni yolda çıkardınız :) sizi daha bu sene tanıyan ve seven pantera fanı bir arkadaşım var ona yazıyı okutacağım bakalım.yüz ifadesini merak ediyorum.

kıskanılası yazılar bunlar...;) en çok hot road'u merak ettim. güney kültürüyle bu denli içli dışlı olmak ve bunları sizlerden duymak okumak büyük zevk verdi. okusunlar da öğrensinler bu müziğin ne kadar ruhlu, insanlarının da bu kadar cana yakın olduğunu... başarılar...

Tuna kardeş

En doğrusunu seçeceğinden eminim ama buralar seni sarmaz artık. Amerika görmüş adamsın olm sen. kesermi ankara seni...:)

oralara gitte sayende bizde amerika görelim:))) :)

Şu rak siteyşın adamını bi sevemedim, ağzı dolu gibi konuşuyor, neyse, Tuna, Deniz gocaman adamlarsınız da, Utku biraderimi görmem lazım, travmadan travmaya geçiyor gibi sanki :D Öyle mi lan yavru kuş :D

CHRONOS demiş ki:
Şu rak siteyşın adamını bi sevemedim, ağzı dolu gibi konuşuyor, neyse, Tuna, Deniz gocaman adamlarsınız da, Utku biraderimi görmem lazım, travmadan travmaya geçiyor gibi sanki :D Öyle mi lan yavru kuş :D

şimdi bak bi tanesine daha giricem :D uyku yok bişi yok :zipla

Geri