Black Tooth (Tarz?)Şehir?

RSF konserimize gelen herkeze sonsuz tesekkurler inanilmadi hersey ozelliklede Wall Of Death....
Ya'll kicked all mathafuckn' Ass in RSF
Cheers
BLACK TOOTH

dsc0011oo1.jpg

dsc0046hz4.jpg

dsc0075ld8.jpg

Black Tooth...Düşüncelerimizi biliyorusunuz... :)
Önünüz sonsuza kadar açık olsun beyler... Gün gelecek sığmayacaksınız stadyumlara...
Helal olsun yine...

ozlem_a demiş ki:
fotoğraflar gayet guzel, kıyafetler de... sonunda Abdurrahman abi'yi de çekmişler :)

Özlemciğim bunlar da benden:) Ankara böyle pogo görmedi. Adamlar yıktı ortalığı, kazasız belasız ayrıldık oradan, şükür! Şimdilik sadece "gözü dönmüş" Blacktooth izleyicilerinin birkaç fotoğrafını atıyorum buraya. Blacktooth'un sahne tarafından gördüğü manzaraydı bu. Tuna nasıl gaza gelmesin, getirmesin bu manzara karşısında ortalığı:) Blacktooth sahnede neler yaptı peki? Onlar da sonraki postada :)

bt11pp9.jpg

bt12pq2.jpg

bt10dw3.jpg

valla konserde sürekli o herifi takip ettim süper valla kalıplı pogodada müthişti ortaya geçmiş hadi gel gel diyordu yiyecek gibi ondan korktuğumdan pogpya katılamadım yaw herifin içtiği biraları ben biliyorum eksik olmuyordu elinde viski filanda içti bu arada herif hala ayaktaydı inanamıom kafa 1 bilmondu ama :D :D :D :D :D

hehe biyiklarina kurban !

fotograflar super , wall olayina da girilmis , herkes anlatiyor bitiremedi olayi !

www.myspace.com/blacktootharmy burda da fotolar eklendi RSF icin bakmak isteyen olursa !

orda sol basta gorunen kizin akibetini merak ediyorum wall of death olayindan sonra :D o kadar kalasin icinde tek kalmis !

hehehe

konser supermis , iki gunun en iyisi black tooth'a selamlar !

army'de bulunmak gurur verici !

ayrica Amerika'daki bir cok eyalet myspacede Black Tooth Team ler kuruyorlar

her yigidin harci degildir oralara gidip , sarsip gelmek !

helal olsun !

Geri