Black Tooth (Tarz?)Şehir?

MRB

HiPnO demiş ki:
Artık bu grubun takipcisi değilim... Sanırım bu grubu sevme nedenim grupta değil artık... Başarılar bundan sonrası için...
senin burada yazdığın ne için onu anlıyamadım adamlar rock statıonda ne kadar ii bir perfonmans gösterdiğini söylüyor sen çıkmışsın artık bunun takipçisi değilim artık sevmiyorum o grubu filan kardeş olabilir tmm da 1 si burada bir sürü hayranı var onlara ayıp 2. si ise ben önceden seviyordum o zaman kimse bilmiyordu artık grup herkesin bildiği 8 yaşındaki çoçuğun bile dinlediği grup oldu benim bırakmam gibi mi düşünüyorsun anlıyamadım tabi bu benim kanaitim açıklayabilirdin lap diye sokmuşsun lafı oraya

Grup kendi içinde bazı kararlar almıştır. Gerekli olan değişiklikler yapılmıştır. Gerekli açıklama grup adına buradan yapılacak. Bu açıklamadan sonra yorum yapma hakkı sizlerde zaten bulunmaktır. Her grupta olduğu gibi bazı değişiklikler bizde de yaşandı. Amaç herzaman daha iyisini verebilmektir. BLACK TOOTH daha büyük şovlarla h
karşınızda olucak!

heyyyyy

HiPnO demiş ki:
Kendi kişisel tercihlerim sizi hiç ilgilendirmez... Ve laf etme hakkı vermez... Sebebimi gayet açık belirtmişim bunu anlayamadıysanız bu sizin sorununuz... Ni tekim bu bir forum iyi eleştiri yanında kötü eleştiri yada kötü düşüncelerde yapılır... Ki benim yaptığım bu ikiside değil... Ben sadece düşüncemi belirttim... iyi deyince kimse ne güzel dedin demiyorda artık takipcisi değilim diyince olay mı oluyor ? Çocukluk yapmayın ve bir daha anlamadan cevap vermeyin yazdığım mesaja... Kimseye laf etmiyorum... Başarılar herkese...
hocam ben sana bişey demiyorum yani sebebini öğrenmek istedim kötüyse bi sebebi vardır herhal demek ki bizim gözümüzden bişey kaçıo tabiki burası form kişi olumlu yada olumsuz yorum yapabilir saygı duyarım ama sen söylemelisinki telafi edilecek bişeyse onlar farkına varmamışsa dikkate alsınlar dimi ya

Blacktooth Rock Station'da...

bt22hd7.jpg

bt21cr0.jpg

bt20pt0.jpg

bt19xn8.jpg

bt18bs8.jpg

bt17wa6.jpg

bt16sz3.jpg

bt15sf1.jpg

bt14xf7.jpg

bt09rd5.jpg

bt08um9.jpg

bt06tr7.jpg

bt07ks7.jpg

bt05ai4.jpg

bt04dt2.jpg

bt03pc2.jpg

bt02ci2.jpg

bt01hf8.jpg

Yaptığım saygısızlıktan dolayı gruba özür dilemeyi bir borç bilirim... Bir anlık yazdığım bir mesajdı bu... Bu resimlerede tekrar tekrar baktığımda ve Black Tooth isminide her duyduğumda ne kadar tuhaf hissettiğimi farkettim... Her üyenin benim için teker teker değerli olduğunu... Vs...

Umarım anlarsınız...

BLACK TOOOTHHH... KİCK AAAAAAAAAASSS ;)

Geri