Black Tooth (Tarz?)Şehir?

kardeslerim benim cok güzel caldız beea iyi ki vardınız bayaa eğlendik klipde güsel olmus baya begendim herneyse onurum seni özel olarak kucaklıorum hepinize sewgilerimizi ve saygılarımızı iletiyoruz umarım bi gün aynı sahneyi paylaşırız... :twisted:

RSF 9'un en iyi sahne performanslarından biriydi . agzımız hem açık hem kulaklarımızda izledik yarım saatlik setinizi,
simdi sırada konya konseri var !

Black Tooth olarak dün akşam ki home party de gerçetende inanılmaz eğlendik.Biraz alkol duvarı aşılmış olsada süper bir geceydi gerçekten. Grup olarak yolumuza emin adımlarla kararlı bir şekilde yürüyebileceğimizi dün akşam ki grup birlikteliği sayesinde daha fazla anlamış bulunmaktayım. Dün akşam bize katılan herkeze teşekkür ederiz.

Sen home party yap sonra bi de bayram bayram (bak sen ya Ramazan Bayramında hem de) alkol al üstelik bi de alkol duvarını aş sadece likörle aşmış olamazssınız sanıyorum ki bu sınırı :) Neyse elbet görüşürüz... :twisted: :D Konya'da başarılar efenim...

btwu0.jpg

Yine DimeBag'i hatırladım...Hüzünlendik bak yine! :x

40 yaşında olucaktı şimdi.Sakalları hala kırmızı.Neyse gönlülümüzün Diamond dı...

Saat kaçta? Eskişehirden gelip hemen size gelirim...

DemliScreamVokal demiş ki:
Yine DimeBag'i hatırladım...Hüzünlendik bak yine! :x

40 yaşında olucaktı şimdi.Sakalları hala kırmızı.Neyse gönlülümüzün Diamond dı...

Saat kaçta? Eskişehirden gelip hemen size gelirim...
şeref gerçekten oraya gidip black tooth un pantera coverlarını dinlemek , yapmak isteyeceğim ilk şeylerden biridir gerçekten çok örnek aldığımız gruplardansınız iyiki varsınız,,

Saat, diğer gruplar, program gibi pek çok ayrıntı çok yakında afiş ile birlikte duyurulacak arkadaşlar.
BLACK TOOTH için daha önce de söylediğim bir şey var:
Davulcu biraz tüşesiz çalsın ki kemik seslerini duyalım...

NOT: BLACK TOOTH bu etkinliğin "special guest"i modundadır. Ona göre haaaa... :twisted:

Ne kadar övsem azdır abilerimi... Onlar en içten dileklerimi herzaman biliyorlar... Gerçekten kendi grubummuş gibi bu festivale çıkan çok seviniyorum... Sizlerin resmini böyle afişlerde görmek çok etkileyici ve heyecanlandırıyor beni...

ÇIKIN DAÐITIN O SAHNEYİ... KIÇLARINI TEKMELEYİN HERKESİN....

YEAAAAAAAA FUCKİNG HOSTİLE.....

KONYA KONSERİ ÖNCESİNDE MALESEF;
Üzücü bir şekilde belirteyimki ritim gitaristimiz Onur un acil olarak ameliyatı söz konusu oldu ve kendisi 31.10.2006 tarihi itibariyle saat 14.00 da Çağ Hastanesinde ameliyata alınacak. Umarız en kısa zamanda şifa bulup aramıza dönersin Onur.
Black Tooth olarak Konya konseri için hazırlıklara diğer ekip üyeleri ile devam edeceğiz ancak Onurun konser tarihine kadar iyileşip aramıza dönememesi ihtimali oluşur ise Black Tooth olarak Konya Akustik Rock Fest de ki performansımızı istemeyerekde olsa iptal etmek zorunda kalacağız ilgilenenlere duyurulur.
Teşekkürler
BLACK TOOTH

Geri